Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ti hogyan rendeznétek be ezt...

Ti hogyan rendeznétek be ezt a szobát?

Figyelt kérdés

[link]


Hát nem vagyok valami nagy rajzoló, az arányokkal bajban vagyok, de körülbelül látható. Az ágy mellett 2 éjjeliszekrény van, a tv nevezetű téglalap, igazából egy nagy tv állvány, elég nagy. A szobából kilehet menni egy erkélyre. A nagy kör a kanapé mellett egy ilyen kagylóülés.


20 nm.



2012. nov. 20. 14:11
 1/1 anonim válasza:

Hát ez így most leírva nem tudom hogy mennyire lesz érthető de én így képzelem el:

az ágy a jobb oldali falhoz és mellé két oldalra az éjjeli szekrények. a kanapé és a fotel az ablak alá rézsútosan. a TV a rajzon látható kanapé helyére és a komód szerintem ott jó helyen van :)

(mivel lett nem annyira méretarányos a rajz, így nem nagyon tudom hogy hogy nézne ki ,így ahogy leírtam, de azért felismerhetők a bútorok :D )

2012. nov. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!