Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Most költözünk és még nincs...

Anonymusla kérdése:

Most költözünk és még nincs kész a szobám olyan szinten, hogy még nem festettek. Nagyon nagy a szoba, és mindenképpen bordóra akarom/tam. De azt mondták, ha hozzáérek a falhoz ott mrad az újlenyomat és csúnya lesz. Szerintetek?

Figyelt kérdés
újlenyomat, összenyom a szín...

2012. nov. 22. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés ? Ha "azt mondták", akkor ne érj hozzá.

Lehet, hogy egyedül vagyok vele, de én sosem szoktam taperolni a falat. Te miért tennéd ?

2012. nov. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a kérdés, hogy igaz-e ha véletlenül hozzányúlok a falhoz ott marad-e az ujjlenyomatom és látszani fog. lehet te nem szoktad taperolni, de biztosan véletlenül hozzászoktál nyúlni a falhoz akaratodon kívül;)
2012. nov. 22. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha még nincs megszáradva a fal akkor igaz.
2012. nov. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem arra gondolsz, hogy a festek kevesbe tapad meg ott ahol megfogtad, mert a tiszta kezedtol is picit zsirosabb lesz ott a fal?
2012. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A műanyag festékek nagy része letörölhető egy nedves szivaccsal. Probléma megoldva. Amúgy meg vigyázni kell a falra bármilyen színű és nincs probléma. Festesd amilyenre akarod!
2012. nov. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!