Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Gáz az a mai világban ha...

Gáz az a mai világban ha nincs nappalink csak egy gyönyörű nagy étkezős konyhánk?

Figyelt kérdés
A konyhában van kistévé a falon kanapé az egyik oldalon.

2013. jan. 3. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy gáz tök karaj!!
2013. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gáz??? Sokaknak lakásuk sincs, nem hogy azon rágódjanak hogy kell-e nappali vagy sem... Egyébként nekem sokkal jobban tetszik ha konyha van étkezővel. A nappalit helypocsékolásnak tartom ilyen esetben. Szóval nem gáz:)
2013. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért most ha itt valaki azt mondja neked, hogy gáz, akkor építesz hozzá magadnak még egy szobát nappalinak?

Úgy rendezd be a lakást, ahogy nektek tetszik, ahogy nektek praktikus, ahogy a legjobb a helykihasználás.

2013. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem is tudjátok mennyire örülök a válaszaitoknak! Amúgy én is így gondolkoztam, hogy másnak még lakása sincs a mai világban. De persze nekem is jobban tetszene egy nappali ülőgarnitúrával, nagy tv-vel, laminált padlóval. Dehát persze ahogy a mondás addig nyújtózkodj amíg a takaród ér.

Kb 20nm2-es a konyhám egyik oldalon 3,6m hosszú konyhabútor ill a tűzhely a sarokban a konyha teljes közepén egy nagy ovál asztal körbe 6 székkel. A másik oldalon van a kombi hűtőm, mellette egy jó kinézetű kanapé, az mellett egy virágtartó a sarokban teli virággal. Fali tartón van a kistévé, 1,5*1,5-ös nagy ablak van a konyhán ill hatalmas, széles boltív van ajtó helyett. Akkor szerintetek se rossz? Képet azért nem akarok feltenni róla nehogy felísmerjék.

2013. jan. 3. 12:42
 5/7 Zsolt75 ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem "gáz". Az a lényeg, hogy nektek megfeleljen és ha az életviteleteknek ez megfelel akkor semmi gond.

Amennyiben zavaró nektek ez , bizonyára át lehet alakítani a lakást, de attól, hogy ma már általában van nappali nektek meg nincs, nem kell szégyenkezni.

2013. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

gyakorlatilag amerikai típusú konyhátok van? Na, nálunk a nappali meg gyerekszoba, mert nem hajlandók a szobájukban játszani, ott a sok játék, puzzleszőnyeg, kisasztal, ahol rajzolnak, na, ez is gáz? Mindenki úgy rendezi be a lakását, ahogy kényelmes neki, kinek mi köze hozzá?

Sok helyen pl. rekamié van, nincs külön háló, abba a szobába vezetik a vendéget, ahol alszanak is.

2013. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért nem amerikati típúsú a konyhánk azért azt nem mondanám. Eddigi válaszokat nagyon köszönöm.
2013. jan. 3. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!