Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha egy dekorcsempe 40 cm...

Ha egy dekorcsempe 40 cm széles, a fal pedig 42 cm széles, szerintetek hogyan oldjam meg a problámát? A 42 cm-es fal folytatása egy másiknak, ezért ott folytatni szeretném a dekorcsempe-csíkot.

Figyelt kérdés
Fürdőszobában a mosdó melletti fal, ezért esetleg gondoltam 1 cm tükörcsíkot bevágni mellé a szélére. Szívesen fogadnék ötleteket.

2013. febr. 19. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Már felraktad a csempét?
2013. febr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Próbáld meg elcsalni a fuga méreténél.
2013. febr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-nek!

Ezt akartam neki mondani én is, de nem írta, hogy már fent van-e a csempe, vagy csak kimérte.

2013. febr. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Még nem raktam fel. A mester szerint az 2-3 cm-es fuga nagyon csúnya.

Ugyanis a 42 cm-es fal még növekszik, mivel egy kifelé-sarok és ha a szomszédos oldalon felteszik a csempét, az növeli ezen az oldalon a szélességet.

2013. febr. 22. 10:59
 5/7 anonim válasza:
Én láttam olyat is ahol túl nagy volt a fuga ot a fugába tettek apró köveket,de sztem bärmit beletehetsz ami illik oda.
2013. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon hasznos volt. Érdekes, hogy házi készítésű mozaik csempéket is nézegettem a neten kavicsokkal, üvegkavicsokkal, kicsi kagylókkal és gyöngyökkel (nagyon szépek, ízlésesek készülnek), mégsem jutott eszembe ez a fuga-mintázás. Nagyon köszönöm az ötletet!
2013. márc. 3. 09:36
 7/7 anonim válasza:
Örülök hogy tudtam segîteni. :-)
2013. márc. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!