Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Akinek nincs ablaka a fürdőszo...

Akinek nincs ablaka a fürdőszobán, és üvegtéglás megoldással próbál egy kis természetes fényt becsempészni a fürdőszobába, küldene nekem ötleteket, képeket a fürdőjéről?

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahol van hely az üvegtéglának, ott lesz helye az ablaknak is, nem?
2013. márc. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a falatok a "kerítés" a szomszéddal akkor is lehet egy kicsi ablak amit max lematricáztok :) Fürdőszobába nagy a pára pláne télen egy jó melegvízes zuhany után és ilyenkor kincs a szellőztetés megelőzve a penészedést stb

Mi most készülünk üveg téglázni a fürdőt :) egy pici ablakunk van csak ami nyáron még jó is lenne miután nyugati tájolású,de hosszú a fürdőnk és így sötét azért.... a fürdő mellett van a konyhánk ami keleti és nagy ablakok vannak így nagyon világos :) arra a közös falra tervezzük az üvegtéglát olyan 180 cm magasságba kb 1,5 méter hosszúságba és így a konyha meg a fürdő is 2 irányból kapná a fényt.

Ha választanom kellene ,hogy ablak vagy üvegtégla akkor nem lenne kérdés,hogy az ablak.. viszont ugye nem írtad miért pont üvegtégla lenne ablak helyett

2013. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én már láttam olyan üvegfalat, amin 4tégla nyitható volt! Érdemes valahol utána nézni ,hol,és ki vállal ilyet! Én először észre sem vettem, hogy nyitható! Teljesen bele olvad a falba! Csak egy kicsi fém fogganttyú volt az árulkodó jel.
2013. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyílván azért akarunk üvegtéglát, mert nincs ablak. Jobbról fűtésrendszer, csap, Szomszédhelyiség a Wc. Balról nappali. Szemből ajtó, hátulról a szomszéd fala. Panelk. Szóval nincs ablak. A fogantyús nagyon jó megoldás lenne.
2013. márc. 19. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!