Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ti milyen lakberendezési...

Ti milyen lakberendezési formát szerettek leginkább? Szerintetek hogyan lehet egy hát kellemez egy vendég számára? A sötét színek a házakban hibák (pl. a barna?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Amit nem szeretek egy házban:

-Ha a berendezés túl modern (üveglapú asztal, sok fém, domináns színek a szürke különféle árnyalatai, fehér falak). Az ilyen berendezés jól mutat egy irodában, de egy otthont barátságtalanná tesznek.

-A túl merész színeket. Az élénk, harsány színek, pink, élénkzöld, vad narancssárga, idegesítőek.

-A túl sok díszítést. A sok dísztárgytól vagy túl giccses bútoroktól zsúfoltnak tűnik a tér.


Én az egyszerűség híve vagyok. A kevesebb néha több. Halvány, nyugodt pasztellszínek, egyszerű és kevés bútorok, pár kép a falon, ennyi.

2013. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én imádom a magyar "vidéki", illetve az angol country stílust.

Bútorban pl. az ilyesmiket, amiket ezen az oldalon látsz: [link]

Az angol stílus meg ilyesmi: [link]

2013. márc. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek a modern, letisztult dolgok, formák, üvegfelületek, fém, stb... nem a legotthonosabb, de szerintem nagyon szép. De ugyanúgy egy igazi kis kuckó, zug is nagyon tetszik, egy kényelmes, puha kanapéval, sok-sok könyvvel, képekkel a falon, apró dísztárgyakkal. Tetszik a minimál stílus is. Az egyetlen, amit nem szeretek, azok az antik bútorok. Az nem otthonos, nem szép, nem lakájos és nem kényelmes szerintem, úgy érzem magam egy olyan házban, mint egy múzeumban.
2013. márc. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!