Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek jól néz ki citroms...

Szerintetek jól néz ki citromsárga fal, piros ágy és fehér bútor?

Figyelt kérdés
Most lesz nyáron felújítva a szobám már az ágyat meg kaptam, csak nem vagyok biztos abban hogy jól fog kinézni az elképzelésem.

2013. ápr. 18. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszene, de ízlés dolga, és az sem mindegy, hogy milyen árnyalatok. Egy hálószoba esetén nem szerencsések az élénk színek, inkább a megnyugtató pasztellszínek jobbak. A citromsárga helyett tehát inkább, ha már mindenképpen sárgát szeretnél, krémsárgát (pasztellsárgát) javaslok.

Ha az ágy színe már adott, ehhez kell igazítani a többit. Piros bútorokat elég nehéz találni, pedig a legjobb az lenne, ha minden bútor azonos színű lenne. (Bár a piros elég harsány szín, megint csak nem szerencsés választás egy hálószobába.)

Én fehér falat és natúr faszínű bútorokat javaslok, mert a fehér mindenhez illik, és a natúr fa is viszonylag semleges szín. (Elég sok árnyalata van a fának, valami középszerűt, ne túl feltűnőt válassz.)

2013. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vadul. Biztos, hogy citromsárga falat akarsz? Nem lenne jobb, valami szelídebb árnyalat? Még mindig feldobhatod képekkel, ha nagyon uncsi lenne a pasztelosabb árnyalat. Én a fehér-piros kombóhoz biztosan nem sárgás, inkább drapposabb árnyalatot választanék, ha a bútorszín adottság. Mondjuk a piros ágyat tudod variálni, ágytakarót rá, aztán egyből más színe van. Én pl a textilekkel (függöny, párna vadítanék inkább, hamarabb cserélhető, ha mégse tetszik).
2013. ápr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!