Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel dekoráljam?

Mivel dekoráljam?

Figyelt kérdés

Van egy egész üres falam (2,7x2,7 m)és nem tudom, hogy mit kezdjek vele. Fotótapétát szeretnék igazából, de nagyon drága szerintem. A matrica meg nem használná ki a teljes teret. Most azon gondolkodom, hogy A/4-es db-okban nyomtatok ki egy képet egy poszterkészítő program segítségével, de nem tudom, hogy jó lesz-e a végeredmény.

Tudnátok ötleteket adni? Köszi :) Sárga a fal. 16/L



2013. máj. 23. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Fess rá. Vágj ki sablont, ha másképp nem megy.

[link]

2013. máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hivass elő fotókat és ragaszd őket fel:) nagyon jól fog kinézni.:) vagy ha most nincsenek olyanok amiket felraknál akkor a nyáron csinálj sok képet a barátaiddal és azokat ragd fel:)
2013. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lorel84 válasza:
Akár egy kedvenc tárgy vagy állatfigura, növény megrajzolva és kivágva egy darab színes tapétából és felragasztva akár fehér falra nagyon mutatós és modern tud lenni. De festhetsz rá egy ablakkeretet és ráerősítve egy polcot telerakva növényekkel nagyon érdekes látványt tud nyújtani.
2013. júl. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!