Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyibe kerülnek a vízágyak?...

Mennyibe kerülnek a vízágyak? Hol lehet kapni? "Sima franciaágy" helyett ajánlanátok? :-) Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Milyen rajta az "együttlét" házaspárnak? Nagyon rugalmas? Ha fűthető, mennyire az?
2009. nov. 3. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
A vizágyat súlyos betegek használják, főleg kórházakban. A privát életben még nem hallottam, hogy valaki használta volna.
2009. nov. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Minden a vizágyakról.


vizagy.lap.hu/

2009. nov. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Én egyszer kipróbáltam : RÉMES!!! 8-[


Mintha egy gumimatracon himbálóznál a tengeren, minden mozdulatnál beindul a hullám (te megfordulsz, utána percekig hullámzik a párod is)...

Ez egy ideig vicces, de ha minden nap ezen az ágyon kell aludnod, már egyáltalán nem!


Aztán a következő probléma : a nagy mennyiségű vizet állandóan temperálni kell, egy spéci szerkezettel állandóan szobahőmérsékleten tartani, mert különben nagyon lassan venné át a testhőmérsékletet és hideg ágyban reszkethetsz hajnalig.


Volt egy időszak, mikor divatos volt a vízágy, de azóta már rájöttek, hogy egyáltalán nem kényelmes.


Inkább vegyél egy spéci matracot!

2009. nov. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, valami ilyesmi tapasztalatra vártam!
2009. nov. 4. 10:37
 5/15 anonim válasza:
72%
Én nem ajánlanám, szerintem is rémes! kemény ágyon sokkal egészségesebb aludni, a vízágy nem tartja a gerincet és csak fáradtabb leszel, ha felkelsz.
2009. nov. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
73%

Nem tudom olvasod-e még a válaszokat, de azért leírom:


Nekünk vízágyunk van a férjemmel. Kb. 3 hónapja vettük, imádjuk :)


Először is, a vizet soha nem kell cserélni, csak ha szét akarod szerelni az ágyat, egy speckó cuccot kell beleönteni félévente, és kész.

A fűtése egy elektromos melegítővel van megoldva, vagyis kettővel, mert oldalanként 1, tehát ha te a melegebbet szereted, a párod pedig a hidegebbet, akkor azt be tudod állítni (min 26 fok). Mi még most sem fűtünk a hálóban, olyan fincsi meleg az ágy :)

A gerincnek nagyon jót tesz, éppen azért, mert felveszi az ember természetes alakját. Nekem állandóan fájt a hátam a régi ágyunkban, mert nyitott gerinccel születtem, most semmi bajom, alig fájok, szóval tényleg jót tesz. Sokkal jobbakat alszunk benne.

Fúúú, mi is volt még... Ja, a hullámzás. Vannak különböző csillapítású vízágyak, van olyan, ami tényleg olyan mintha vízben feküdnél, de van tök kemény is, ami meg sem moccan szinte, szóval ez fajtafüggő.


A szex pedig először vicces, és érdekes, kicsit bénázós, éppen ez a jó benne, de aztán kitapasztalod, és tudod, hogy mit-hogy ;)

2009. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ, elolvastam! :-)
2009. nov. 17. 21:53
 8/15 niki100 ***** válasza:
95%

200.000 Ft-tól....500-000 Ft-ig

Mi pár hónapja vettünk egy vízágy matracot magunknak Pesten,és beépítettük a régi keretbe. Az ára közel annyi volt mint máshol egy jó fajta biomatrac.Nem lebeg,mert magasabb rétegeket kértünk bele.A férjem 6 órát alszik naponta de sokkal kipihentebb, mint azelőtt volt.Én is szeretem, mert jó meleg ha lefekszek és a derékfájdalmaim is elmúltak.Érdemes magunkra szánni picit többet....megéri:)

2011. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22%

A vízágy, a leghülyébb találmány!

(Kivéve a gyártónak!)

A gazdag amerikaiak vették, akiknek már meg volt mindenük...


Az itthoniak, meg őket majmolják!!

Csak -szokás szerint- lemaradtak néhány évtizedet...


A legújabb divat, a vízágyas koporsó.

Ne kelljen már olyan keményen feküdni a feltámadásig... :)

2011. okt. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 niki100 ***** válasza:
73%
Ez komolytalan hozzászólás volt, inkább tartottad volna meg magadnak!
2011. nov. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!