Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek ez megoldható? A...

Szerintetek ez megoldható? A szekrényre rá lehet ragasztani az üveget?

Figyelt kérdés
Egy szekrényt szeretnék bordó tapétával bevonni és az akasztós szekrényre pedig ahol ketté nyílik egy ovális tükröt rakatni. Tehát az egyik ajtón is lesz egy fél ovális tükör, meg a másik ajtón is lesz egy fél ovális tükör. Bezárva pedig egy nagy ovális tükör lenne az szekrény ajtón. Pénzem nincs új szekrény sorra és úgy gondoltam ezt kevesebből megúszom, mintha vennék egy komplett új szekrény sort. A szekrényt is magamnak vonnám be tapétával. (már van tapasztalatom belőle)
2013. szept. 17. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze ,megoldható. Csak a fára ragaszd ,és ne a tapétára. Nekem 2 szobában is igy van a szekrényen a tükör. De a lányom szobájában nem ragasztottam ,hanem lehet venni direkt tükör tartót,nagyon szép és biztonságosabbnak tartom a ragasztásnál.

[link]

Ezzel az íves tükröt is fel tudod fogatni. De van hasonló ,átlátszó műanyag is.

2013. szept. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. szept. 18. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!