Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha ötvenezerből kihozunk egy...

Ha ötvenezerből kihozunk egy szép franciaágyat (160 x 200) , az jó ár?

Figyelt kérdés
Az én szobámba csak fehér bútorok vannak, ezért a franciaágynak is fehérnek kéne lennie... találtam ágyrácsot 14 ezerért, ágykeretet 17 ezerért, és kell még a matrac. Ezek jó arányok? Esetleg tudtok ajánlani helyeket, ahol még van sok féle, és nem túl drága?
2008. júl. 9. 10:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, 140 x 200
2008. júl. 9. 10:55
 2/8 anonim válasza:
100%
hát a 140X200 as nagyon kicsi... 70cm szélesség egy embernek. egy normál egyszemélyes ágy 90cm széles általában.. én mindenképpen kicsit nagyobbat választanék! a 160X200as már sokkal jobb! hidd el, meg lehet érezni azta 20cm különbséget. szerintem oylat keress! sztem 50ezer amúgy egész jó ár, de láttam már 40ért is komplett francioaágyat, persze nem mindig akad:D
2008. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szia


Hát azért szerintem gondold át alaposan az ágyvételt. Nekünk francia ágyunk volt de nem tart ki sokáig és kicsi. Nemrég vettünk egy 180*200ast és megkönnyebbülés a nagy hely mindkettőnknek. A matracvásárlással is tele volt a púpunk, mert ugyanaz a matrac mindenhol más árban van. És mielőtt megveszed próbáld ki h az igényeidnek megfelel-e. Mi már jártunk úgy matraccal, hogy megvettük és számunkra kemény és minden reggel úgy keltünk ki az ágyból mintha összevertek volna minket.

2008. júl. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nos , köszi a válaszokat :) Az az igazság, h fiatal vagyok, 20 alatt, tehát nem komplett kis hálószobába kéne, csak az én szobámba :) Ide meg így is érdekes lesz... isten ments' még nagyobbat. De köszi a válaszokat mégegyszer, viszont ha pár tipp lenne, hogy hol nézzünk matracot :S Azt megköszönném. Ugyanis tényleg nagyon drágák, és nem tudom,hol jó, hol rossz.
2008. júl. 9. 14:03
 5/8 anonim válasza:
100%

Szia!Én asztalos vagyok,és már nem 1 ágyat csináltam.

Ha a minősége jó,akkor ez egy nagyon szuper ár.Kérdés neked mi a lényeg.Az olcsóság vagy a minőség!1 biztos.

Én ennyi pénzből nem tudnám megcsinálni,mert az anyagra sem lenne elég.

2008. júl. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
a matracok Rotex márkájúak a mintaboltjukban 2*annyiba kerülnek ugyan azok a matracok mint pl az Auchanban. De mindenképpen próbáld ki anélkül ne vedd meg.
2008. júl. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Mi kistermetűek vagyok, de szerintem a 180x200 a minimum, és olykor kicsi is.


Én az Ikeát javasolnám.

2008. júl. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Meglett minden 30.000 Ft-ból és nagyon szép és jó!!
2008. júl. 16. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!