Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen ágy matracotok van,...

Milyen ágy matracotok van, hol vettétek, mikor és mennyiért? Elsősorban budapesti boltok érdekelnek.

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
1 éve volt akció Budaörsi yisk be 200x 180 as bonelli rugós 23 ezerért, mire odaértünk már csak egy darab volt :) Megérte!!!
2009. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Én soha többet nem veszek egybe matracot,2 db 80 cm-re cseréltem,azóta tudunk aludni.Az egybematracon,ha az egyikünk megfordult,akkor a másik felébredt a ringatódzástól,vagy épp legurult a másik oldalon:-))
2009. dec. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

ikea. 3éve, 50 rongy volt 160x200as, és tök tutkó.

sztem az előző elég xar matracot vehetett, hogy így érezte a párja minden rezdülését :)

mondjuk lehet én vagyok a túl jó alvó :) azt sem veszem észre, ha a párom már rég felkelt mellőlem, és a nappaliban sertepertél :) az hogy forgolódik már szinte semmi ehhez képest. felőlem akár ugrálhatna is az ágyon :)

2009. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

tegnap 22:10


Mi emiatt nem is alszunk együtt meg pl azért sem mert ha az egyik wczni akar akkor felébresztia másikat stb

De azért a 180 as matrac jó mert még keresztbe is elférek rajta, mellesleg olyan az ágy megoldása hogy képtelenség legurulni róla :)


Hosszú házasság titka a külön hálószoba ;)

2009. dec. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

elég rossz alvók lehettek... én még egy rockkoncerten is el tudok aludni ha annyira fáradt vagyok... :p


és el nem tudnám képzelni, hogy külön ágyban aludjunk a párommal....

2009. dec. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem a kókusz és latex kombináció a legjobb .

2 évig kerestem a megfelelőt,hiszen napi 6-8-9 órát ágyban töltünk !!

javaslom nézz utánna : biótextima .

a rugós matracok nem érnek semmit,( a komolyak meg nagyon drágák !!)

a vákummos-memóriahabos meatracok szellőzése nem túl jó ( a testformát felveszi a testmeleg miatt ) de sajnos csak 2-4 cm memória hab van ráragasztva egy 15 cm-es gagyi szivacsra !!!így semmi szellőzés, az atkák pedig imádják !!

egy jó minőségű matracot : 1 testsúly ,2 allergia mentesség ,3 tisztíthatóság alapján keress.

az árak : természetesen 80-90 × 200 cm-est javaslok ,

2 db belefér egy ágykeretbe ,

rugós ágyrácsok : 8-18 000,ft / db,( szellőzés miatt is )

memória habos ágybetétek : 15 - 75 000.-ft / db ( nem lehet rugós ágykeret alatta, így nem is fog szellőzni !)

kókusz -latex bió matracok : 25 - 50 000.-ft/db

rugós matracok : 5 000 - 50 000.-ft / db


síma fa ágy keret , rugós ágyrács, jó minőségű matrac.

és garantáltan 20-30 évig nincs gond vele !

hiszen mindegyiket cserélheted :)

2009. dec. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ én is kókuszos matracot gondoltam.
2009. dec. 10. 11:06
 8/8 anonim válasza:

RS Butorban vettünk hideghabos matracot kb 2 éve. 180x200. ~80k


Elötte rugós volt egy vagyonért, és majd leszakadt a hátunk reggelre. Akármit csinálunk, nem keltjük fel a másikat, és kényelmes...

2009. dec. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!