Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Romantikus stílusú szoba hogyan?

Romantikus stílusú szoba hogyan?

Figyelt kérdés

Romantikus stílusú szobát szeretnék. Hogy kezdjek hozzá? Ötletek? Lehet képekkel is illusztrálni, sőt örülnék neki:)

Egy hosszú és keskeny szobám van (elég pici), a falak pirosak. Egyik felén ablak (egész falat kitölti), másik felén szekrény (szintén az egész falat kitölti)


2009. dec. 6. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sziva alaku diszpàrnàk,hofehér függöny pillangokkal(lehet pillangot külön rà csatolni)

Szobai szökökut,baldachin

Gyertya tarto a falra

2009. dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy a szekrény stílusban passzol-e, de elvileg kellene. A baldachint említette az első válaszoló, nekem még a szárított rózsacsokrok hozzátartoznának a képhez, valamint egy állványon egy szép mosdótál kancsóval, még ha nem is használod. Élővirág. Szép reprodukció a falra. (nem giccses)

Szerintem semmiképp ne menj el a giccs irányába, és ne zsúfold túl a szobát.

2009. dec. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ez a gondom, hogy nem könnyű eltalálni, hogy honnan kezdődik a giccs.
2009. dec. 6. 18:47
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem kerüld a "szíves" cuccokat, az olyan képeket, ahol a pasi/nő távolba néz, és már folyik is a könnycsepp...

Kép dolgában: Degas balerinákat festett, ha valahol egy ilyen reprodukcióra bukkansz, az már jó. Nem nyálas, szép, visszafogott a színvilága. Van Gogh valamelyik napraforgós képe, Monet... (csak tippek)

Így kép dolgában biztosan kizárod a giccset.

Nagyanyáink porcelán elefántkáit, halacskáit, pásztorlánykáit kerüld. Szamos marcipánfigurákat műanyag, átlátszó tokban,szintén. (Ilyeneket szoktam látni) Mécses, gyertya lehet, de használd is! (este, ha csak az ég, olyan megnyugtató)

Szerintem, ha már a giccset próbálod elkerülni, jó ízlésed lehet, és bizti szép lesz a szobád!!!

2009. dec. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon hasznos tanácsokat kaptam:) De várom még a továbbiakat is.:)
2009. dec. 7. 21:10
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem:

Fal olyan mályva(halványabb) színű, és pl rakhatsz ilyen faltetoválásos matricákat rá, pl. virágmintásat. :)

Bútorok kovácsoltvasból, az nagyon nagyon szép tud lenni, pláne az ágy és a csillár. *.* Esetleg ilyen kovácsoltvas gyertyatartók, mondjuk még személyes fotók, tárgyak.

2009. dec. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!