Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Olyan rajzjavaslatok, amiket...

Olyan rajzjavaslatok, amiket relatíve könnyű megrajzolni, szép, vicces is esetleg, s 0,5*1 méteres (álló) rajzot tudok csinálni belőle az ajtómra, amit korábban már említettem?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a segítséget.

#kép #rajz #javaslat #megrajzolható
2014. júl. 13. 15:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Tehát itt egy másolást hajtanék végre. :)
2014. júl. 13. 15:13
 2/4 anonim válasza:
Ha van konkrét elképzelésed szívesen lerajzolom neked és lemásolhatod.:)
2014. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es:


Nagyon rendes ez a felajánlás, de vmi képet, vagy netes rajzot képzeltem el, amit fel lehet nagyítani ekkorára, s frankón fog kinézni az ajtón, s az én kezem által, ha egy nagyítást annak lehet nevezni. :D


Gondoltam már egyszerűbb sárkányra, Songokura, radioaktív jelre (ez túl egyszerű, ezért inkább nem), vicces képeket meg sajna még nem gondoltam ki, ezekre szeretnék javaslatok, esetleg linkeket, képeket.

2014. júl. 13. 19:42
 4/4 A kérdező kommentje:

2-es:


Bocsi, h csak most. Vmi vicces ördögös képet, vagy vmi egyedi lényre gondoltam, de vmi egyedibb dologra, akár lehet az agyad szülöttje is. :) Szóval vmi humorosabb képet terveztem, vagy akár egy kemény sárkányt. Ezek jutottak az eszembe csak sajna. Előre is köszi, ha áll még a dolog. :)

2014. aug. 25. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!