Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen zuhanykabint válasszak?...

Milyen zuhanykabint válasszak? Többi lent!

Figyelt kérdés

Ti milyet ajánlanátok? Én ezt a fajtát néztem ki: [link]

Mi a véleményetek róla?



2014. júl. 18. 18:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. aug. 3. 10:35
 12/13 anonim ***** válasza:

Én most költözöm majd életem első saját lakásába, idáig albérletben laktam, az utolsó helyen 13 évet.

Itt van zuhanykabin, és GYŰLÖLÖM. Úgy van, ahogy írták: nagyon nehéz takarítani, penészedik, televan kiálló biszbaszokkal, amelyek takarításkor felsértik a kezed.

Azt se felejtsd el, hogy a képen vadi új, de hogyan fog kinézni fél év - egy év múlva.

Hiába jó az ára, és tud sokat, nem fogod tudni kihasználni, mert a víz sokba kerül. Én pl. ki fogom vetetni a most megvett lakásból a kádat, és beépített zuhanyzóm lesz, úgy, ahogy az elsők között is írták: függönnyel elválasztva. Azt hetente egyszer bedobom egy kis domestosos vízbe, és annyi.

Amúgy menj el, nézd meg élőben, kicsit rángasd az ajtaját, és meglátod, hogy egyáltalán masszív-e.

2014. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12-es voltam: lemaradt a lényeg. Pont azért vetetem ki a kádat, mert gyors zuhanyzó típus vagyok, nem szeretem a vizet pazarolni. Nem pusztán a pénz miatt, hanem mert így tartom helyesnek a környezetvédelem miatt.Szóval, aki órákig szeret zuhanyozni, vegyen kádat, úgy gazdaságosabb:)
2014. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!