Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit csináljak, ha kimérettem...

Mit csináljak, ha kimérettem a vízereket 2szer és tök más eredmény született?

Figyelt kérdés

A természetgyógyászom azt mondta, hogy csak akkor kezdheti meg a kezelésem, ha már jó helyen van az ágyam. Adott egy telefonszámot, akit elhívtam. De előtte egy ismerősünkkel is kimérettem, aki szintén a dokinak dolgozott előtte. A 2 mérés között átrendeztem ideiglenesen a szobát., tehát az ágyat máshova raktam. A 2 mérés különböző eredményekre vezetett és mindkettő szerint a lehető legrosszabb helyen van az ágyam, bár az ágy máshol volt a 2 esetben. A doki berajzolt egy kis ember alakon sugárzásokat, amit ő olvasott ki az aurámból és hasonló volt a 2 radiesztéta által mérttel. Ahol a második mérte a kereszteződést ott előtte az asztalom volt, ahol több időt töltök egy nap, mint az ágyban (4-5 órát alszok és sokkal többet ülök a gép előtt, ha itthon vagyok). Szóval , ha az számít jobban, hol töltök több időt akkor a második akár igaz is lehet, mert akkor ezek szerint a legrosszabb helyen ültem, és a doki pont a s*ggemhez rajzolta be a kereszteződést :D

Hogyan deríthetném ki a legjobb módn, hogy az egész egy baromság-e? Hogy adjam elő a dokinak? Először mondjam neki, amit az első mért, vagy kérdezzem meg, hogy ahol sokat ülök az jobban számít-e? aztán szembesítsem az ő embere mérésével?



2015. jún. 6. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Egy rendes természetgyógyász gyógyfüveket, teákat ad és nem beszél ilyen ostobaságokat, mint a tiék. Az aurád pedig nem látja senki. Összeszedtél néhány csalót, akik a pénzedet húzzák le.

Ha beteg vagy, menj inkább rendes orvoshoz az ilyen csalók helyett.

Csak megjegyzem: a mi ágyunk éppen a vízvezeték fölött van már 15 éve, ettől függetlenül nagyon jól alszunk.

2015. jún. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Istenem, vízerek, radiesztéták, csakrák.... a 21-ik században...
2015. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
A javas asszonyok, füvesek, látók, természet gyógyászok, kártyavetők ideje már a 15.- 16. századba lejárt. Csak a pénzed akarják. Ha valami lenne benne, akkor egyformán mérnék be nálad is.
2015. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 schocko ***** válasza:
100%
Sohasem szabad kétszer kiméretni!... A vízér figyeli az ilyen méréseket és ellensugárzást küld másodszorra bosszúból...
2015. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A "vízmérés" KAMU. Természetes hogy ahányszor mérik annyiféle eredmény születik ugyanis AZ EGÉSZ KAMU.
2015. jún. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A természetgyógyász azt mondta, ha nem javul az állapotom a kezeléstől nem kér pénzt utána. Az orvosok eddig nem találtak semmit, a vérem alapján.
2015. jún. 6. 12:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is vízéren van az ágyam, sajnos olyan a lakás, hogy nem is nagyon tudom máshova tenni. Igyekszem úgy igazítani, hogy a lábamnál legyen. Nekem ketten is kimérték, ugyanaz lett az eredmény, sőt próbaként én is kézbe vettem a pálcát és elmozdult nekem is.

Valamelyik kamuzott a kettő közül. Próbálj valami tuti embert szerezni.


A károgóknak meg üzenem, hogy egyszer - úgy 10 éve olyan súlyos allergiám lett, hogy évekig fulladoztam, egyik orvostól nemtem a másikig, de semmit nem tudtak vele kezdeni. Aztán ajánlottak egy természetgyógyászt, aki néhány hónap alatt kikezelt, azóta sem jött elő a dolog. Na jó, nyár elején pár napig kicsit tüsszögök valamitől :-)

2015. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A placebo hatás csodálatos tud lenni hipochondereknél, és hiszékenyeknél...
2015. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én harmadjára is átrendezném a lakást és hívnék egy harmadik "mérőt". Ha ez is azt mondaná, hogy pont a legrosszabb helyen van most az ágy, akkor elgondolkoznék...
2015. jún. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!