Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet sok-sok elemből...

Hol lehet sok-sok elemből álló nappali bútorokat kapni?

Figyelt kérdés

Problémám a következő: Van egy óriási nappalink, ami jelenleg üres. A klasszikus, faragott, sötét bútorok nem tetszenek [link] modernebbekből pedig nincsenek nagyobb szekrénysorok, csak pici szobákba való komplett bútorszettek.

Ez pl tetszene: [link]

De kevés... Jó lenne hozzá egy akasztós szekrény, könyvespolc, többféle vitrin, dohányzóasztal stb.


Ötlet?


2015. okt. 16. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudom h. sokan lefitymálják, de az IKEA-nak a bútorai szerintem vannak annyira variálhatóak, hogy egy nagy nappalit is be lehet velük normálisan rendezni.

Rengeteg elemválaszték és kiegészítő van hozzájuk. (például a polcokhoz teli és üveges ajtók, fiókok stb.) Ugyanabból az elemből ezek segítségével egész új szerkrényt/polcot tudsz saját ízlésednek megfelelően készíteni.

Nekem jópár ikeás bútorom van és semmi bajom a minőségükkel. Én anno azért választottam, mert nálam a hely szűkössége indokolta, mert a 'zegzugok' kihasználását ezekkel tök jól meg tudtam oldani.


[link]


PL.: [link]

2015. okt. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az IKEA tényleg jó ötlet, de ugyanúgy a Möbelix-ben és a Kika-ban is találsz igen széles palettájú termékcsaládokat. Csak általában nem egy nappaliba rakják az összeset a bemutatóteremben, hanem külön előszoba, fürdőszoba, konyha, hálószoba, nappali minták vannak kint szétszórva. De össze lehet vadászni. Én is akartam a nappaliba egy beépített szekrényt, egy komódot, egy nappali bútort és egy íróasztalt. A 4 elemet három különböző helyen találtam meg a Kika-ban, de ugyanaz a termékcsalád, egyformák.
2015. okt. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. az Ikeától viszont elzárkózom.. Drága és méhsejt kartonból meg faroslemezből van a legtöbb bútoruk. Irodában is az van nekünk és csomónak lejött a széle, forgácsolódik szét. Kisgyerekek mellett meg kivédhetetlen hogy oda ne vágjanak valami játékot, kisautót. Inkább valami erősebb, fa megoldás mellett döntenék, de a többit megnézem mindenképp.
2015. okt. 17. 12:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindemellett nagyon jellegtelenek. fehér/fekete, meg sarkos...
2015. okt. 17. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem már több mint tíz éve megvannak és még semmi baj nem volt velük, igaz gyerek nem rongálja.

Viszont egyáltalán nem fehér, hanem meleg bükk színű.

Azt hiszem, hogy amilyenről te álmodsz abból túl nagy elemválaszték sima bútorüzletben nem nagyon szokott lenni. Sőt sok helyen komplett sorokat árulnak belőlük csak és max.

Lehet, hogy jobb lenne, ha keresnél egy ügyes asztalost, aki az adott helyre szabva, a te ízlésednek és kérésednek megfelelő összeállítást készít.

2015. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!