Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Harmonikaajtó sérülést mivel...

Harmonikaajtó sérülést mivel tudom kijavitani? Van-e valami javitókrém pl. amivel el lehet tüntetni a kiégett sérülést?

Figyelt kérdés

Tehát harmonikaajtókat szereltek fel nemrégiben, nem voltam körültekintő biztam a szakemberekben, nem kellett volna, igy aláirtam hogy hibátlan átvettem. másnap reggel a letisztitásoknál tapasztaltuk hogy sérültek horzsolásos a másik pedig kiégetett a lamella felület, szóltam, elküldtek melegebb éghajlatra.

Pereskedni nem fogok, mert nincs értelme, békéltetőre sem, mert nem foglalkoznak a panaszommal ezt tapasztaltam! ahogy körbejártam ezeket nem lehet panaszt tenni, mert!....nem a becsületesség a példaképük, igy aztán marad a saját hiba kijavitás, a kérdés? mivel lehet?



2015. nov. 21. 11:03
 1/2 TappancsMancs ***** válasza:
Műanyag gondolom. Egyszerű sajna nem lesz annyira. Ha tennél fel képeket segítene konkrétizálni a helyzetet. Ha nem kell pótolni egyszerűbb, de polírozni gép nélkül? Látni kéne. Sokszor a minőségi javítás több és igényesebb munka mint újat csinálni. Ez sok mindennél így van. Sajna. Dobj fel képeket.
2015. nov. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
...müanyag természetesen, itt nem tudom hogy lehet képet feldobni, de az ajtó sima fehér pici helyeken ugyan, az egyik lamella horzsolt a lamella szélén, a másiknál pedig a lamella közepén mintha ki lenne égetve, 2-3 helyen a müanyag égetettnek látszik kiolvadt a müanyag, és feketéllik ...... nem veszélyes, de randa, és szeretnénk kijavitani valami javitólakkal, vagy nem tudom mivel....
2015. nov. 21. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!