Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szobámba akarok kitenni három...

Szobámba akarok kitenni három sálat ami focicsapat nevét ábrázolja. Két végén gondolom van ilyen tapadós korong alakú átlátszó valami. De nem viszi le a tapétát?

Figyelt kérdés
Vagy ha leviszi akkor vegyek v.mi "rácsot" lehet kapni nemtudom hogy hol falra szerelhető és képeket szoktak rajta kirakni. Sulikban sok van. Vagy hasonló ötlet? 18/F
2010. márc. 29. 17:01
 1/3 anonim válasza:

Az obiban láttam legutóbb parafatáblát, nekem is ilyen van a szobámban. ha nincs pénzed olyan nagyra, akkor veszel pár vékony hungarocel lemezt, befested őket vagy teszel rájuk valami anyagot, és az írószerekben kapható "Blue-Tech"-kel (asszem így kell leírni???) feltapasztod a falra.

15/L

2010. márc. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem nem az a baj, h leszedi a tapétát a tapadós korong, hanem, h ott sem marad.Amúgy is ilyen korong azt hiszem csak az ilyen minisálakon vannak, mivel azokat üvegre (pl. kocsiban) szokták rakni.Ha nem ilyen minisálra gondolsz, hanem sima nagyra, akkor sztem verjél bele a falba mindegyikhez két vékony szöget, aztán valahogy told át a szöget a sál szövetén.
2010. márc. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Semmi ilyen megoldást akarok, főleg szöget nem mert így is megmaradt egy csomónak a helye, és nem akarom eltüntegetni képekkel őket. Ez középméretű sál két tapadós korong van a végén. Tudom, hogy autóba szokták rakni vagy üvegre de másmilyet nem láttam. Köszi a válaszokat!
2010. márc. 31. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!