Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vennétek a lakásotokba LOFT,...

Vennétek a lakásotokba LOFT, Industry, vintage, szóval manapság divatos bútorokat, kiegészítőket?

Figyelt kérdés

2016. febr. 10. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van is néhány
2016. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezek általában drága tárgyak, vagy próbálsz utánajárni, hogy relative olcsón hozzájuss? Illetve, ha nem vagyok indiszkrét, mekkora összegeket lehet elkölteni ilyen dolgokra? Köszönöm a választ. :)
2016. febr. 10. 10:33
 3/9 anonim ***** válasza:
"mekkora összegeket lehet elkölteni ilyen dolgokra?" Nincs annyi pénzed!
2016. febr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy falikép ami viszonylag drága volt, ami drágább volt 18.000 Ft körül szállítással.

Egyébként apróságokat lehet találni olcsón bútorboltokban. De valóban bármennyit el lehetne költeni ilyenekre, divatos, tehát erre szakosodva drágán el lehet adni

2016. febr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a fürdőszoba bútorok súrolják a határt, szerintem bekategorizálható ide.
2016. febr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2016. febr. 10. 12:15
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok mindent meg lehet házilag is csinálni fillérekből, csak némi kézügyesség és fantázia kell hozzá.
2016. febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is így gondolom, csak az a helyzet, hogy olyan horribilis árakon kínálják ezekbe a kategóriákba sorolt kiegészítőket, bútorokat, stb., hogy felvetődött bennem a kérdés, hogy tényleg ekkora kereslet van, hogy ki is fizetik az emberek ezeket az összegeket?

Köszi a választ!

2016. febr. 11. 09:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem. A divatnak nevezett agymosás viszont jó üzlet.
2016. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!