Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miért olyan drága egy szobainas?

Miért olyan drága egy szobainas?

Figyelt kérdés
Névnapomra szobainast kértem, amit Apa fog összebarkácsolni itthon, a műhelyben, mert ha megvennénk akkor vagy 10ezerbe kerülne! Holott hulladék fából is könnyen lehet csinálni, rövid idő alatt, házilag. Miért képesek annyi pénzt elkérni egy olyan tákolmányért, amit akár még én is megtudnék csinálni ha egy kicsit összeszedem magam?
2008. szept. 18. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi most vettünk tesco-ban 2500 ft.-ért, de ismerőseim láttak Praktikerben vagy Baumaxban (?) 4000-5000 forintért is. 10 ezer forintosat természetesen én is láttam, de az nem fért bele a költségvetésbe :)

Amúgy tényleg jó ötlet, ha Apukád csinálja meg, mert így "igazibb" és egyedi az ajándék!

2008. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hűű nem gondoltam volna hogy olyan olcsón is lehet venni, mindenhol csak drágán láttam. De tényleg jobb hogy Apa csinálja meg :) Csak nem értem miért olyan drága, sem anyag sem túl sok munka és technika nem kell hozzá.
2008. szept. 18. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
A KIKA ujság hirdetésében láttam 3990Ft-ér.Szerintem praktikus,és elfogadható az ára.Ha apuka megcsinálja a saját elképzelés szerint,akkor minek a kérdés?
2008. szept. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1500éet vettem, Tescoban és fém
2010. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!