Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen márkájú ágybetétet...

Milyen márkájú ágybetétet (matracot) érdemes venni? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
Főleg olyan érdekelne, ami esetleg már évek alatt bizonyított, hogy tényleg jó. Nekünk szivacs van, nincs egy éves, de semmit nem ér, már ki van feküdve, és szétmegy a hátunk. A márka és az ár is érdekelne.
2010. ápr. 9. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ikea. nagyon jó cuccok vannak. az enyém 4 éves, imádom, nagyon jó rajta aludni. zsákrugós. sultan matrac.

ott rá lehet feküdni, és 25év gari van rá.

2010. ápr. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk a TV Shopos Dormeo szivacsmatracunk van, memóriahabos fedőmataccal. Soha nem hittem a reklámoknak azonban ezt valahogy mégis megvettük. Mindig is lumbágós voltam, amióta ezen alszok, még nem jött elő. 120 kg vagyok, de két év alatt még nyoma sincs, hogy kifeküdtem volna, sztem nagyon jó termék.
2010. ápr. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
A miénk is IKEA-s Sultan matrac, 7 éve használjuk és semmi baja. Persze fontos, hogy ne sima szivacsot vegyél.
2010. ápr. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

IKEA-t javaslom én is. Nagynénénknél kb.5 éves, de olyan, mintha új lenne, pedig ők is verik a 100 kg-t, néhány barátunk is ott vette és elégedettek.

És igaz a hosszú garancia is: egyik barátunknak 4-5 év után volt valami panasza és harc nélkül/blokk nélkül (azt mondták, a matracon úgyis rajta van az ikea márkajelzése), első szóra új matracot kapott.


A miénk 6 éves, a Kikában vettük egy kisebb vagyonért, de dobhatjuk a szemétbe, egy csomó rugó eltört - pedig nem ugrálunk rajta, a matrac el van deformálódva, recseg, nyikorog, a fenekünknél egész kráter van. Mi is IKEA-sat fogunk venni.

2010. ápr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok:

volt már 120kg-os barátom, a mostani párom 140kg :) és a matrac még mindig tart :) ja, és én sem vagyok modellalkat.

2010. ápr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is a dormeo memory vált be.Nagyon kényelmes:)
2010. ápr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A Dormeorol hallottam, hogy jó. Az IKEÁS Sultan mennyibe kerül? Az a baj, hogy vidékiek vagyunk és nem tudom hogy hoznánk el. Vagy kiszállítják?
2010. ápr. 10. 10:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Slumberland
2010. ápr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

felmész az ikea honlapjára, ott mindeegyiknek fenn van az ára.

de azért lenne érdemes személyesen elmenni az áruházukba, hogy kipróbálhasd, h neked melyik jön be leginkább. cipőt se veszel próba nélkül.


egyébként nem tudom, h pontosan hol lax, de Magyarországon szinte nincsenek távolságok. ha Debrecenben, vagy akár Szombathelyen lax is, sztem kocsoval max 2-2,5 óra alatt itt vagytok. ja igen, és van házhozszállítás.

2010. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
07:55 vagyok. Én is azt javaslom, szánd rá azt a fél napot-napot, hogy személyesen kipróbáld a matracot. Az Ikeában bármelyik ágyba belefekhetsz, bármelyik matracot kipróbálhatod, hogy neked kényelmes-e. Mégiscsak ezen fogsz éveken át aludni, meg hát nem is 2 fillér. Ne vegyél meg semmit látatlanban!
2010. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!