Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Sötétpiros falú szobába...

Sötétpiros falú szobába illenek a citromsárga dekorációk? Ha nem, milyen passzolna?

Figyelt kérdés
2016. júl. 9. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Te jó ég, ez egyáltalán hogy jutott eszedbe?


Amúgy attól függ a dekor színe, milyen más bútorok, színek vannak a szobában. De a citromsárga akkor is kizárt...

Azt sem ártana tudni,hogy milyen stílusú a szoba.


Mondjuk a sötétvörös eleve egy nagyon rossz választás falszínnek.


ázsiai:

[link]


bohém:

[link]


klasszikus:

[link]


eklektikus:

[link]

2016. júl. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
felénk a cigányoknak gyakran sötétpiros a fal
2016. júl. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egy festőművész galériájában jártam, ahol sötétpiros volt a fal. Barna antik bútorok voltak benne, és a falon királykék tónusú pasztell gyönyörű képek (aktok) voltak. hihetetlen ízléses, modern, merész színek, klasszikus bútorokkal. Szóval pirishoz pl kék. Fordítva is el tudom képzelni: Sötétkék fal, piros dekoráció. Remélem segítettem
2016. júl. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha sötétpiros (bordóként kivitelezve) vonzza a feketét. De a citromsárga tényleg durvám hatna.
2016. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!