Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miért tűnt el a tervezett...

Miért tűnt el a tervezett design-lakásom tervezete a homestyler-ről?

Figyelt kérdés

Mikor ma beléptem a fiókomba, hogy tovább dolgozzak a lakásom, amit hetek kemény munkájával csináltam, nézem-nézem, "My Design" oldalon SEMMI. Abszolúte.

Valamint az egész oldalt felújították, de ehhez hozzátartozik az is, hogy az eddigi munkákat, amin sokat dolgoztál, minden szó nélkül töröljék? És egy idióta levelet se küldtek ki erről.

Nagyon kíváncsi lennék, kinek az ordas hibája, mert piszok ideges vagyok, ugyanis azon a lakáson én rengeteget dolgoztam, rengeteg időt beleöltem, hogy olyan legyen, amilyet elterveztem. És alig 1-2 hete léptem be utoljára...

Bezzeg mikor keresgéltem a lakberendezős oldalak között, melyik a jó, csomóan ajánlották ezt, gondoltam oké, miért ne....hát így bízzon meg az ember ilyenben...ahol szó nélkül kitörölnek/felújítanak mindent előzetes bejelentés nélkül!......



#lakberendezés #lakásterv
2016. szept. 2. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Direkt vagy hülye vagy nekifutásból? Adatvesztésnél az adott rendszergazdának írunk és kérünk tőle segítséget, nem a gyikra jövünk puffogni.
2016. szept. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos úgy néz ki, hogy eltűnt a design -lakásod terve. Nézd meg az általános felhasználási feltételeket, és abban benne lesz, hogy nem vállalnak felelősséget. Nekem egy szer több tucat képem tűnt el egy ingyenes képfeltöltő tárhelyről. Válasz ugyanez volt.
2016. szept. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ChanelHM válasza:

Sziasztok!

Örülök, hogy valaki "jártas" e programban. Nos, lenne egy kérdésem: a Homestyler Floorplan programba hogyan lehet anyagokat feltölteni, illetve bútorokat?

Úgy vélem már mindent átvizsgáltam és sehol sem találtam rá módot.

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Üdv

2016. okt. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!