Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mikor érdemesebb új háztartási...

BierBear kérdése:

Mikor érdemesebb új háztartási eszközöket venni (hűtő, mosógép, sütő)? Karácsony előtt vagy után, mikor olcsóbb?

Figyelt kérdés
Költözés előtt állunk, felújítás és bútorvásárlás is lesz.

2016. nov. 28. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Elötte is étánna is.

Nézzetek szét, nézzétek meg melyik márka tipus lenne megfelelö nektek, nézzétek meg a boltokban, neten mi az ára és akkor tudjátok, hogy hol olcsobb.

2016. nov. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mi az extremdigitalon és emagon vásároltunk. Ott vannak (szerintem) a legjobb árakon ezek. És sztem teljesen mindegy mikor veszed,nagy leertékelés nem lesz.
2016. nov. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Normál leárazások mindig lehetnek, egész nagyok is, a webáruházaknál fokozottan. De karácsony előtt még jobban figyelni kell minden lehetőséget, mert ilyenkor több az akciózás a környékbeli boltokban is.

Karácsony után gyakran vannak áremelések, én már jártam így vagy kétszer, hogy nem találtam, amit kerestem, na mondom, majd a karácsonyra el nem adott dolgokat kiárusítják, hát erre áremelések jöttek. (A régóta esedékes emeléseket nem merik meglépni karácsony előtt.)


Nézegesd ilyen oldalakon is, mint pl. Árukereső, néha hatalmas akciók vannak, én pl. legutóbb egy mosógépet vettem a Media Marktól, kb. 25 E-rel úsztam meg olcsóbban, mint ha abban a helyi boltban veszem meg, ahol eredetileg kinéztem a típust. Ráadásul 100 km-re ingyen hozták, fel a lakásba, a helyi boltból meg 5-ért hozták volna...

2016. nov. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Februárban szoktak a legjobb leárazások lenni.

Karácsonykor mindenki kiköltekezik.

Januárban nem akar költeni senki semmire.

Az üzletekben nagy a pangás, de szorítják a fogukat, hogy hátha csoda történik és megélénkül a kereslet.

Ha nem élénkül meg, akkor februárban elkezdenek akciózgatni, hogy vásároljon már valaki...

2016. dec. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!