Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jó minőségű fiókos konyhaszekr...

Jó minőségű fiókos konyhaszekrény elemek kellenének, pl. mint az IKEA, de 80cm-nél magasabbak. Létezik valahol?

Figyelt kérdés
Az IKEA elemek 80cm magasak, de nekünk 90-95 körül kellene, és olyan rendszer amiből lehet válogatni, avgy rendelni különféle méretben.

2016. dec. 10. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor az elemes szobabútort akartam megvenni:

Körbe jártam a bútor üzleteket, leültem a náluk található képes prospektussal, ott rajta vannak a méretek is, és még az árakat is tudtam nézni. Gyakorlatilag ezzel a módszerrel vásároltam elemes szoba bútort. Ha van időd, jobb módszer, mintha a net-ről keresgélsz.


[link]


Elemes konyhabútorok között válogathatsz.

2016. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beleszámoltad a lábat is?

A normál konyhapult pont 90-95 cm magas.

Kb 10 centi láb + kb 80 cm szekrény + munkalap

2016. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sajnos gyerek mellett nem tudom körbejárni, és nem is jók amiket régen körbejártam nagyáruházakat, az a baj egyrészt, hogy nem olyan elems konyhabútor kell nekem, amin a munkalap már rajta van elemenként, és ilyen rendszer nem sok helyen van. Az IKEA ilyen, de máshol nem nagyon tudok ilyenről ezért érdeklődök. Nekünk lábazattal együtt 82cm most itthon, az IKEA pedig 80 lábbal együtt, de én 90-95magasat szeretnék lábbal együtt.
2016. dec. 10. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!