Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 14/L vagyok, hogy dobjam fel...

14/L vagyok, hogy dobjam fel a szobámat?

Figyelt kérdés
Kék falaim vannak, később szeretnék festeni, vannak kint poszterek, de az egész szoba olyan unalmas.Mit tanácsoltok, milyen legyen? Nektek lányok milyen a szobátok? Köszi a választ
2010. máj. 6. 18:47
 1/8 anonim válasza:
37%

Sziaa:) énis 14 /L vagyok,mindenki szerint nagyon jó a szobám,mert most épitettük a házunkat,mindenhol Ikea-s cuccok vannak,mert az a kedvenc márkánk,meg a kika,és nekem a szobám olyan hogy van egy lila szőnyeg,lila tapéta elég különleges,mindenkinek tetszik mert csajos,világosabb lamináltpadló,van egy ikea íróasztalom,amin a laptop van meg a cuccaim,van virág,falmatrica a falon,ikea képek,barátnőimmel,kutyámról képek a falon(nyomtatott) lila/fehér függöny,egy francia ágy, 1 álló lámpa,meg egy a falon,amin gyöngyök vannak,meg van egy szekrény,amin kerámiák vannak,meg ékszereim,aztán van a kutyámnak egy sarok,amibe a játékai vannak,aztán van tv,tv állvány,szennyestartó,éjjeliszekrény,és egy gardrob,jah meg hullámos tükör:) (azért irtam mert kérdezted milyen a szobám)

feldobhatod a szobádat barátaiddal készült képekkel,én voltam chichago-ba és ott készült 3 szép fekete kislánnyal képem,az is kint van a falomon:) aztán rendelj falmatricát a neten:) www.google.hu / beírod hogy falmatrica;)vegyél szőnyeget,dizájnosat;)cseréld le a bútoraid;)

ennyi:$:) 14/L

2010. máj. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
én meg az Ikeába lakom..Na???:D erre varrjál tépőzárat...
2010. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Én is 14 vagyok,a szobámat most alakítják át.Olaszországból hozattam márványt a padlóburkoláshoz,a 82 centis plazmatv-t lecseréltem 108 cm-es led tv-re,a bárpult a sarokban kapott helyet.Az 1000literes akváriumot akarom még nagyobbra cserélni mert lassan kinövik a cápáim.
2010. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
86%

ez a sok kamus ember..istenem:/

amugy meg nem tanácsolnunk kell hanem izlésed szerint...ahogy neked kényelmes és jó..

2010. máj. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a falra festettem farkasos tribalokat(imádom a farkasokat! :D) és ilyesmik vannak a falon:

[link]

2010. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Igen, a falmatrica nagyon feldobja a szobád, és ilyen bazinagyok, egy csomagban van kb. 5-10 darab, csak pár ezer forint, de az is lehet, hogy ezer alatt kapsz. :) Mondjuk ha szereted a halakat, a tengert, vegyél halas, óceán hangulatú matricákat, az illik a kék falaidhoz. :) Vagy akár mi. ^^ Plafonra ragassz valami klassz dolgot, pl. fluoreszkáló csillagok, ja és az mutat a legjobban, ha befested sötétkékre a plafont, este a puha ágyból nézni, hú, hát gyönyörű. :D

Nekem a tesómmal van elfelezve a szobánk, dehát kb. 60 m2-s, egy egész szintet kitölt a három emeletből. :D Térelválasztó polccal van elválasztva, át lehet lesni a kistesómhoz rajta :D Benne van a tekim, Boróka, az 50 l-es terráriumával. A polchoz van csatolva az íróasztalom, a vége. Amúgy a szoba pasztell, de erős sárga. A falon három napraforgó lámpa van. Van három szekrényem, két akasztós-polcos, egy komód. Van még egy fiókos ágyam , úgy képzeld el, hogy ha ráfekszel, alattad van három fiók. Ezek mind fenyőből vannak. A falon a lovam, cicám, kutyusom, görényem, tekim, meg a barátok képei, apa nem enged posztert kiragasztani. Van a falon barna, zöld, sárga szőrös, kacskaringós-mintás falmatrica, meg napraforgók, imádom őket! :) Mi a Lidl-ben vettünk négy nagy csomagot, összesen asszem 6-8 ezer volt a falmatrica. Ja és még van két Micimackós matrica, de olyan cuki. xD A szőnyegem barna-sárga-zöld hosszú rasztaszőrű szörnyes, olyan, mintha kukacok másznának ki a szőnyegből, úgy raszta. :D Világos fa laminált padló, bükk. És persze nekem a plafon be van festve kékre, rajta a fluoreszkáló csillagokkal. :) Úgyhogy olyan, mintha egy napraforgóréten lennénk, csak a szörny nem illik a képbe. :D Réti virágos függönnyel, narancssárga-sárga-barna-piros, olyan, mintha foltozva lenne. Imádom ezt a kis kuckót. :) Ja és a bútorokat az asztalos volt szomszédunk "kopizta" az Ikeás cuccokról, ugyan olyanok, csak olcsóbb volt. x3 Szal nem tudnék tőle megválni. :D

Bocs, h hosszú lett.

11/L

2010. máj. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szilvia505 válasza:

Szia!

Nem vagyok 14 éves de,tudok adni ötletett:

[link]

VAGY

[link]

Remélem tetszenek.

2014. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nagyon vagany amit linkeltel elozo :) koszi :)
2014. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!