Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A laminált parketta lerakása...

A laminált parketta lerakása történhet régi padlóra? Ragasztani kell?

Figyelt kérdés
Van egy régi padló ami valódi fa. Fel kell szedni vagy maradhat? Picit hepehupás de amúgy jó állapotban van, az ajtó magasan van illetve inkább abból vágok le egy centit. Erre rá az uj laminált padlót rá lehet rakni simán vagy ragasztani kell? Én ugy képzeltem el hogy habfólia és ragasztó nélkül csak simán rárakom a régire. Ez nem jó elképzelés?
2010. máj. 9. 01:21
 1/4 anonim ***** válasza:
De, mi is így csináltuk és klassz lett!
2010. máj. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A régi valódi fapadlót nem lehet felújítani? Az a legszebb szerintem.
2010. máj. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát de csak sötét. Ja és elfelejtettem valamit: nyikorog. Akkor is fog ha rajta van az új? (végtéreis a terhelés nagyobb felületen lesz elosztva mivel annak nagyobbak a lapjai)
2010. máj. 9. 11:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia


Rá lehet rakni.A habfóliát érdemes alá rakni.A hepehupákra vigyázz mert tönkre teheti a laminált padlót.Egy burkoló

2010. máj. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!