Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudok venni Budapesten...

Kevin42 kérdése:

Hol tudok venni Budapesten lávalámpát?

Figyelt kérdés
Már végigjártuk az összes nagy áruházat IKEA,obi,kika stb. de sehol nem találtunk olyat amelyik zöld.Esetleg tudtok mondani bolt nevet? Láttam webáruházakban, de nem nagyon akarok onnan rendelni. Azok mennyire megbízhatók?
2010. jún. 13. 15:10
 1/8 anonim válasza:
pedig én IKEÁban vettem anno
2010. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kistarcsán, a baumax-ban láttam pár hete, a lámpa részlegen sok fajta és méretű ilyen lámpát
2010. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi is láttunk rengeteget. Kicsi nagy ilyen formájú olyan formájú, de olyat aminek zöld a viasz és zöld a folyadék, olyat még sehol sem láttam.
2010. jún. 13. 15:32
 4/8 A kérdező kommentje:
Én ilyet szeretnék: [link]
2010. jún. 13. 15:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen van a Lidlben, én is ott vettem pont így néz ki :)
2010. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze az még 2 hete volt ...
2010. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a LIDL-be vettem Én is erre kiderült h nincs teteje meg ne mis működött... Szerencsére visszavették blokk nélkül is.Esetleg még tippek ahol lehet kapni. Például ALDI?
2010. jún. 15. 19:39
 8/8 anonim válasza:
Én a KIKÁ-ban vettem egy majdnem ilyet. Igaz, két éve, de attól még lehet. Ja, azóta is műxik :-)
2010. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!