Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogyan élitek meg ezt az...

Hogyan élitek meg ezt az áremelkedést? Jobban spóroltok a gázzal, vízzel stb mint ezelőtt vagy muszáj ugyanannyit használnotok?

Figyelt kérdés
Nem politikai vitát akarok folytatni, csak érdekel, hogy ki hogyan éli meg ezeket az időket.

2022. aug. 3. 13:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az áram és gázszámlám eddig is kevés volt úgy tűnik nem fog nőni. az élelmiszerárak 2-3xosára nőttek tavaly óta ez elég baj, tavaly vettem néha sajtot és túrót, már nem teszem.
2022. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kevesebbet használunk mindenből, bár nem lépjük túl a keretet, csak áramból picit, de minden más annyira drágul, hogy muszáj ezen is visszavenni, mert nem akarunk a tartalék pénzhez nyúlni.


Mondjuk, én eddig sem éreztem, hogy pazarolnánk, csak olyan alapvető elektronikai eszközeink vannak, mint a mosógép, főzőlap, porszívó, semmi extra. Illetve de, van klímánk, de idén is csak pár alkalommal volt bekapcsolva, a nagy kánikulában, amúgy nem használjuk.


Szóval nehéz ez, hova lehetne visszavenni.

2022. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem az emberek nagy többsége igen sok energiát pazarol, ilyen szempontból jó, hogy sokan átgondolják, mit és hol lehet spórolni.

Ennek ellenére sok embernek lesz gondja emiatt, föleg, mert eddig sem volt kevesebb, amibe az energia került, csak ezt nem ök, hanem az állam fizette.

2022. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Engem jobban zavar, hogy az elelmiszer és mindennapi fogyasztási cikkek ára ennyire durván megugrott.

Korábban simán kihoztuk havi 100 körül a bevásárlást, most havi 250-300. Az év mind a 12 hónapjában.

Ehhez képest egy kis rezsiemelkedés "lófaasz, s esti fény".

A szolgáltatasok árai talán még durvábbak.

Ennyit a hivatalos inflációról.

2022. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

Mivel utóbbi időben minden drágább lett, így kb annyi változott, hogy már csak havi 150-200000-at tudok félre tenni. Tehát összességében nem érint meg nagyon a dolog. A rezsivel beleférek a kedvezményes összegekbe.

De, azért rosszul érinti a lelkemet az a havi plusz 50-60000 ft, ami elmegy arra, hogy ugyan úgy éljek, mint egy évvel korábban.

Így végülis nincs okom panaszra, de gondolom én nem a többséghez tartozom.

2022. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
5+ engem jelenleg jobban zavar így építkezés közben, hogy megrendelek valamit és 1 hónap alatt sem érkezik meg, de még mindig nem tudják mikor jön meg... még kb 2 héten belül nem jönnek meg a cuccok meg áll az építkezés.
2022. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Elégedettséggel nyugtázom, hogy a jelen kormány tökéletesen beváltja (az általam egyébként elítélt) küldetését: további lopás és sanyargatás, még nem repedt ki a gömböc..
2022. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Mi is építkezünk, de nekünk minden megjön időben
2022. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
csapokkal és a szaniterekkel van a probléma. Nem jöttek meg a smart boxok, a kád sem 2 hét múlva burkolnának, de nincs kész a víz szerelés... Minden egyéb időben érkezett, bár a járólap 3 hónapvolt, ezt viszont sokkal korábban megvettem
2022. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor mi jól jártunk, nekünk egyedül a gépész késik 2 hónapja, pedig csak a klímát kéne felraknia
2022. aug. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!