Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Nem tudok elmenni befizetni a...

Nem tudok elmenni befizetni a villanyszámlát. Működhet úgy, hogy a csekken lévő számlaszámra átutalom? Fogyasztási hely azonosító vagy felhasználó azonosító menjen a közleménybe?

Figyelt kérdés

2022. aug. 17. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Töltsd le a posta iCsekk appját (én ezt használom), vagy pl otp smartban felülete is tud csekk befizetést. Mindegyiknél a csekk beolvasáshoz a csekket nyomtatott 2D mátrix kódot kell beolvasni, és mehet is a fizetés
2022. aug. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen átutalhatod. Azt az azonosítót írd közleménybe, ami rá van nyomtatva a csekkre.
2022. aug. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. aug. 17. 09:19
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Vagy töltsd le a villanszolgáltató alkalmazását és fizesd kártyával, sokkal egyszerűbb mint postára mászkálni. ;)
2022. aug. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom melyik banknál vagy, és annak az online szolgáltatásai közt milyen menűpontok vannak, de az OTP-nél van olyan menűpont, hogy "sárga csekk".

A könnyebb kitölthetőség kedvéért egy sárga csekket jelenít meg, és egyértelmű, hogy hova mit kell írni, mert pont úgy van a csekken is...

2022. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
iCsekk a legegyszerűbb
2022. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Simple alkalmazást letöltöd a telefonodra.

Utána a csak a csekk QR kódja fölé tartod a telefonodat, nyomsz egy OKÉ-t és már be is van fizetve.

A hülyék meg állnak sorba a postán...


[link]

2022. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én minden számlámat átutalással fizetem minden szolgáltató leirja szépen hogy hova küld és hogy a küldemény rovatba mit írj. Mai világban én már biztos hogy nem megyek emiatt postára 2 perc alatt megvan.
2022. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!