Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Az MVM-től felhívtak és...

Az MVM-től felhívtak és életbiztosítást ajánlottak. Csak nem arra gondoltak, hogy azért kell az életbiztosítás, mert ha majd meglátja az ember a téli gázszámlát akkor szívbajt kap?

Figyelt kérdés
Kérdésemre, hogy miért nem írásban küldik ki, hogy át lehessen tanulmányozni, azt mondta a telefonáló hölgy, hogy csak szóban tesznek ajánlatot és minden gázfogyasztót egyenként felhívnak ezzel az életbiztosítással.

2022. nov. 7. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból bármelyik telemarketingesnek tört magyarsággal elmakogom,hogy Szerbiában élek,nincs is magyar lakcímem.Szűk fél perc a beszélgetés...utána tiltom is le a számot. Már közel 30 ilyen szám van.
2022. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Revolúcióbiológus ***** válasza:
100%
Lőrinccel kellett szerződést kötnie az MVM-nek, neki adják tovább az adataidat és neki van egy biztosító cége, a CIG Pannónia.
2022. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Én már legalább öt MVM biztosítási spamot kaptam csak idén, rendületlenül küldik. Csak azért nem tudnak felhívni, mert mindenhova kamu számokat adok meg. Soha nem szabad saját telefonszámot megadni semmilyen szolgáltatónak!
2022. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Engem név szerint keresett a telefonos hölgy. Első kérdése az volt, hogy én vagyok-e?
2022. nov. 7. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondhatod, hogy telefonon keresztül nem szeretnél semmilyen adatot megadni magadról, és a viszontlátásra...
2022. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt tettem.
2022. nov. 7. 23:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy előbb a gázszolgáltatást csinálják normálisan, ne életbiztosítással IS foglalkozzanak

Egyébéknt is cipőt a cipésztől, kenyeret a péktől veszünk

2022. nov. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!