Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Gázszámla Online,lehetséges...

Gázszámla Online,lehetséges megoldani utalással,vagy hogyan működik ez?

Figyelt kérdés

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát+a linkeket is,kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!


A villanyszámlára be vagyok regisztrálva,azzal nincs baj,minden tökéletes.


A gázszámla pedig nagymamám nevén van,ha csinálok egy új e-mail címet,és jelszavat működhet?


Köszönöm minden kedves hozzászólóknak! :)


Sajnos sehol sem találtam részletes leírást erről a dologról,ezért kérdeztem rá itt,remélem valaki jártas ezügyben ;)



#utalás #villanyszámla #gázszámla #e-mail cím+jelszó #hogyan működik/lehetséges-e #Regisztráció+link kérése
2022. dec. 25. 18:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A nagymama nem regisztrál akkor simán be tudsz regisztrálni a nevében. Email címnek azt add meg amit te használsz majd.
2022. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
* regisztrált
2022. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Rendben,köszi szépen,lenne még egy kérdésem,kérlek ne haragudj,tudnál linket küldeni,hová regisztráljak?

Illetve aki ráér,egy kicsit Online hogyan működik ez az utalásos dolog?

Tudom,fura a kérdésem,remélem tudtok segíteni.

2022. dec. 25. 21:36
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
iCsekk applikációval bármilyen csekket be tudsz fizetni
2022. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszi 3. :)

Még mindig nem világos,a kérdésemre a válasz :(

Ugye ilyen papírra kell kitölteni?: [link] (Ezekből van rengeteg)


Milyen applikációt töltsek le?

Már csak a várva várt link hiányzik,hogy hova regisztráljak be.


Azért akarom így megcsinálni,hogy ne kelljen szaladgálnom,pl ha kapok linket,remélem minden kérdésemre meglesz a válasz :)


Pontosan,aki Online fizeti,azok,hogyan csinálják?


Bocsánat,a sok kérdésért.


Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat,mentek a zöld pipák :)

2022. dec. 26. 01:46
 6/18 anonim ***** válasza:
Az is lényeges, hogy ti melyik szolgáltatónál vagytok. A számlán szerepelnek az elérhetőségek.
2022. dec. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ahol nagyid van szolgáltató, az ő nevében oda tudsz regisztrálni. De azonosításhoz kelleni fog egy számla, mert kellenek azonosítók(fogyasztói, stb).

De ezt alapból tudni kéne, hacsak nem vagy túl fiatal.

Az "iCsekk" egy applikáció. Így tudnod kéne, hogy honnan tölthető le(play áruház). Ezzel csekket tudsz befizetni.

2022. dec. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ja,

Az utalásos dolog úgy működik, hogy bankszámládhoz tartozó bankkártyával (vásárolsz) tulajdonképpen. Vagyis a szolgáltatónál ha regisztráltál, kártyávak kifizeted(kiegyenlíted) a számlat.

2022. dec. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

7.8. Nagyon szépen köszönöm,hogy ennyit segítettél.

Ismerem a Play áruházat.

Mamámnak van kártyája(VISA),minden azonosítója megvan.


Az utalásos dolog úgy működik, hogy bankszámládhoz tartozó bankkártyával (vásárolsz) tulajdonképpen. Vagyis a szolgáltatónál ha regisztráltál, kártyával kifizeted(kiegyenlíted) a számlat.


Bocsi,de ezt nem nagyon értem.mármint hova regisztráljak?

Az appot mobilra kell letölteni ugye?


K&H bankhoz tartozunk,csak ha sikerülne a regisztráció,honnan tudom,hogy "elment" a pénz...?


Bocsi,hogy ennyit kérdeztem.

2022. dec. 26. 12:11
 10/18 anonim ***** válasza:
Oda kell regisztrálni ahonnan a gázt kapjátok. Nekik van egy online, internetes felületük és oda.
2022. dec. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!