Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Januártól visszaálltak a...

Januártól visszaálltak a rezsiárak a régi árakra?

Figyelt kérdés
Valakitől hallottam, hogy Január 1-től, nem kell teljes gázárat fizetni az átlagfogyasztás felett? Így igazából ugyanannyi gázt fogok fizetni mint az elmúlt években. Ez mennyire igaz?

2023. jan. 9. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Mennyre igaz ? semennyire.
2023. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Nem igaz, de jobb híján (mivel bevétel nem lesz több, hiába hisztizik mindenki) megteheted, hogy csak az eddigieket fizeted. Ha a nagyhal mondhatja, hogy gazdasági körülmények miatt egyoldalúan módosít a szerződésen, én is mondhatom.
2023. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Szerintem semennyire
2023. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
A világpiaci ára helyreállt de a kedves kormányunk rendeletbe foglalta hogy májusig az lesz amit augusztus 1.től hoztak. Hurrá éljen most elveszik az emberektől amit esetleg megtudtak spórolni már aki tudott...
2023. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Az augusztusi árakkal is átverek.A nyugati országok drágulását százalékban határozták meg.Nálunk meg az többszöröséről beszéltek.Ami náluk 6-700 % lékos volt.
2023. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Átlag magyar ember hogy fogja kifizetni? Nekem is elég magas gázszámla jött ki.
2023. jan. 9. 21:53
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Számoljatok.Ha 6 ft volt a villany ára,akkor most a rezsivel támogatott 36 Ft,akkor ez hány % os emelés ?
2023. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen megvédésnek kb annyi értelme, hogy a fizetéseket alacsonyan tartsák, senki se tudjon mozdulni, ha már éppen nem védenek. Biztos vagyok benne, hogy amint lehet ismét lesz rezsicsökkentés, mint ahogy most is feltüntetik a számlán milyen baromi sok pénzed maradt meg 8 év távlatából. Ez saját magunk átverése. Röhögtek rajtunk a szomszédok mikor egy csomót költöttünk 3 rétegű ablakra, meg napelemekre. Mondták, hogy sose fog megtérülni. Most valamiért nem röhögnek, csak épp nem találnak kivitelezőt. Itt mindenki azt várja, hogy valaki védje meg, meg adjon neki pénzt. Azt érdekes módon senki nem követeli, hogy a munkáját rendesen fizessék meg. Ez valami kattanás nálunk.
2023. jan. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

7#

régen is 36.- volt

most is 36.-

2023. jan. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
limit alatt maradt minden ahogy volt
2023. jan. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!