Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Gázkazán hogy fogyaszt legtöbb...

Gázkazán hogy fogyaszt legtöbbet? Ha állandó 23°C ra van állitva vagy ha napkozbe le van véve 19°C-ra es este van feltéve 23°C-ra?

Figyelt kérdés

dec. 5. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme tekergetni, mert amit megspórolnál, mikor leveszed a hőfokod, azt elveszted,mikor feltekered, és a kazánnak vissza kell fűtenie az otthonod, ráadásul a falaid is kihülnek. Valaki korábban itt tesztelte is mindkét verziót 1-1 hónapig, és nem volt jelentős különbség gázfogyasztásban
dec. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Így nem igazán éri meg, maximum könnyűszerkezetesben.

A maximum hőfokot kell visszavenni (pl. 23 helyett 21 fokra) azzal lehet sokat fogni.

dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam az állandó fogyaszt többet.

De a szigeteléstől is függ szóval próbáld ki. Én is csak este vagyok itthon. Reggel megnézem mennyin áll és minden reggel felírom. És azt is hogy aznap csak este futottem vagy sem. Es az alapjan meg tudod nezni hogy kb melyik olcsobb.


De oszinten, most olyan hideg ejszakak vannak h nalam most az egekben van a gazfogyasztas.

Nálam napkozben 19.5 és mire hazaérek 21.5. Estig annyi van és mikor lefekszem megint 19.5

Ennél jobban nem hagyom és te se hagyd kihulni kert akkor nagyonndraga visszamelsgiteni a falakat.

dec. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
a 4 fok nagyon sok. max 2 fok legyen a különbség között amire felfűtöd és között ami a legkisebb mikor nem vagy otthon
dec. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!