Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogyan vegyük rá anyát a...

Hogyan vegyük rá anyát a gázfűtésre?

Figyelt kérdés

Faluban élek, itt még eléggé lenézik, leköpik aki bevezeti a gázfűtést. Anya 48 éves, nevelőapám 50 éves. Nevelőapám is gondolkozik ezen. Mi nekünk állattartó gazdaságunk van, reggel este a hidegben vagyunk, hajnali 4kori kelléssel. Kiszámoltam én is heti 6-8 órát dolgozok a fával én is, meg a kazánnal, a begyújtás, kisalkozas, kémény takarítassal l. Meg hatalmas nagy fák vannak nekünk, azt először hasítjuk, majd fűrészeljük, majd azt hasítjuk, meg gyújtósnak aprítjuk. Talicskával feltoljuk. Ha irodai munkát végeznék nem zavarna, hogy hidegben kell kint lennem, de szinte fával való munka nélkül is napi 8 órát csak kint vagyok a hidegben.


Anya nagy oroszpárti és fideszes, neki nagyon számít , hogy a falu mit gondol. Fél az ellenzéktől mert azok elzárnák szerinte a gázt. Mert itt a gázfűtés sokak szerint ingyenélés, lustaság, trunyátaság, féregség aki nem a fát vág.



jan. 13. 12:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kérdésem van:

Honnan tudja a szomszédság, hogy vágjátok-e a fát otthon vagy sem?


(Hogy vetettek-e kokszot és brikettet?...

Hogy bevezettétek a gázt?

Pesten lakom, a nevét se tudom a szomszédoknak...)

jan. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"fával való munka nélkül is napi 8 órát csak kint vagyok a hidegben."

Hát vágjátok fel nyáron azt a fát!

jan. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
De hát akkor kertszomszéd Jaóska bűnözőnek fogja őt tartani! Etus néni pedig szemmel ver! Itt ez a lényeg. 😂
jan. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Idióta egy kamukérdés ez...
jan. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!