Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mit szóltok a júniusban...

Mit szóltok a júniusban induló otthonfelújítási támogatáshoz?

Figyelt kérdés
ápr. 9. 20:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Eladják a megmaradt készletet 2030-ra teljesen ki kell vezetni ami gáz de vannak aki igénylik majd gondolom oltottak veszik majd mint a cukrot.
ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hol lehet elolvasni?
ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%

Amikor hasonló programot csináltak a ballibek a panelházakra, társasházakra akkor ugyanazok tapsoltak neki, akik követelték még fél évvel ezelőtt is, hogy ez a kormány folytassa - és ők azok akik most hisztiznek, hogy milyen rossz ez a program és mennyire nem jó az országnak.

Már rég szükség lett volna rá, hogy ne csak a társasházak, panelházak meg új lakások legyenek korszerűek, jobb energia hatékonyságúak, kisebb energia felhasználásúak, hanem ezek a régen épült de jó házak is amikben nagyon sokan élnek és az energiaárak növekedésével kiemelten problémás helyzetbe kerültek.

Az előző otthonfelújítási program is sikeres volt az előző évben, mi is annak keretében csináltattunk napelemet, légkondit a házba. Ez a program is sikeres lesz. Megmozgatja a pénzt, az emberek nem ülnek rajta mert kapnak annyi támogatást a saját pénzükhöz, hogy együtt már értelmes, hasznos és jelentős beruházásokat lehessen végezni a házukon és nem rokkannak bele utána egy hitel fizetésébe miatta. A házak értékét növeli, az energiafelhasználást csökkenti, munkahelyeket teremt és a befektetett állami pénz vissza fog jutni a költségvetésbe adó és járulékok formájában - mozdul a gazdaság tőle.

Fura, hogy milyen gyorsan tudnak váltani az 1-eshez hasonlók a "mindennél fontosabb, azonnal meg kell csinálni, a fideszz róóósz, mert nem csinálja" szövegből arra, hogy ez se jó semmire.

ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

#2 A kérdéshez jó lett volna betenni:

[link]

ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos megint sikerült úgy kiírni, hogy ne vehessen fel. Nem tudom mikor lesz olyan pályázat, amit sikerül majd megpályáznom, de vállalkozóként túl kicsi vagyok mindenhez, családom nincs, a panellakásokra nincs panelprogram, a családi ház meg fatüzeléssel megy, és nem tudok átállni más fűtési módra, mert annyira extrém magas a beruházási költség (ugyanezért nem tudok szigetelni sem).


Én így személy szerint negatívan élem meg, megint nem jutok ebből előrébb, és mások lehagynak a támogatásnak hála...

ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
17%
#5 Mégis mi miatt ne tudnál a mostani új programba pályázni? Elolvastad egyáltalán?
ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

"nem tudok átállni más fűtési módra, mert annyira extrém magas a beruházási költség (ugyanezért nem tudok szigetelni sem)."

Egy bejárati ajtót se tudsz lecserélni 7 millióból?... :-O

Annyiból szerintem 2 házat cirkósítani lehet.

Egy tetőszigetelés is simán létrejöhet.

ápr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

Nekem a min. 30 %-os megtakarítás miatt nem műkszik.

Korábban nyílászárókat, kazánt cseréltettem önerőből, ez kb. 40 %-ot jelentett.

Jelenleg 160 ezret fizetek évente fűtés/melegvízre.

Szigetelésen gondolkodtam, de nem jönne össze a +30 %.

ápr. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
8: De ezt ki és hogyan méri le? És ki ellenőrzi?
ápr. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Gondolom az energia számlákat nézik...(?)
ápr. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!