Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyivel drágább egy átlagos,...

Mennyivel drágább egy átlagos, pici kádban fürdeni, mint zuhanyozni?

Figyelt kérdés
Ha pl a zuhanyzás egy gyors lemosakodás vagy egy hosszabb zuhi.
2015. szept. 1. 18:55
 1/7 TappancsMancs ***** válasza:
Én pl úgy zuhanyozok, hogy szappanozás közben csak éppen hogy engedem (ehhez csináltam egy műanyag felpattanás-gátlót a zuhanygomb alá. Se nem laza se nem feszíti, pont mérete)és a végén öblítésnél se teljes erővel hanem közepesen valahogy. Kétlem hogy megtelne a kád. Bár én is kíváncsi vagyok erre de sose volt gusztusom a dugót leengedni hogy mennyi víz gyűlik össze. Amúgy szinte biztos a zuhany alap szinten kevesebbet fogyaszt.
2015. szept. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TappancsMancs ***** válasza:

--> műanyag lepattanás gátlót :)

egy ki U alak amit alányomok, így még kisebb sugárban tudom engedni a vizet a nélkül hogy átváltana a zuhanyról a csapra.

2015. szept. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Attól függ, mennyi vizet zuhanyzol el. Egy gyors zuhany, ha elzárod, amíg szappanozol, szerintem 10-20 liternél nem több. De ha sokáig folyatod, nagy nyomással, az már más.

Mindenesetre alapesetben olcsóbb, ha nem töltöd föl mindig a kádat.

2015. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanannyi ideig csinálod, akkor a fürdés olcsóbb. Félórát állni a zuhany alatt jóval vízigényesebb, mint fél órát feküdni a kádban. Nekünk elég nagy kádunk van, de még az is simán megtelik egy negyedóra alatt.
2015. szept. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Kipróbálhatod, zuhanyzás közben dugd be a kád-dugót, meglátod, mennyi víz gyűlik össze. Gyors zuhanyzás jóval kevesebb vizet fogyaszt, mint heverészni nyakig a vízben, de egy átlagosnál kb. a kád fele telik meg.
2015. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2015. szept. 2. 10:48
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ mennyire pici az a kád. Ahol albérletben laktam régen, ott annyira kicsit volt a kád hogy max 5 perc alatt megtelt. Annál meg én tuti tovább zuhanyozom. Az már más kérdés hogy aki finnyás az lezuhanyzik fürdés előtt :D.
2015. szept. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!