Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Gázóra cserével kapcsolatban...

Andriis10 kérdése:

Gázóra cserével kapcsolatban lenne kérdésem. Milyen teendők vannak egy óra cserét követően?

Figyelt kérdés

Kijött szolgáltató és kicserélte a gázóránkat, a kötelező csereperiódus miatt. (10 év. ) Viszont kaptunk egy papírt miszerint kell kéményseprői, villanyszerelői nyilatkozat a cseréről. Ennek a pontos menetét valaki esetleg tudná ismertetni?

Egy óra csere miatt az egész rendszert felül kellene vizsgálni, mindezt saját költségre ?



2017. jan. 22. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyenről még nem is hallottam .Mi köze lenne a gázszolgatónak a kéményhez,még az is lehet,hogy kémény sincs .Az érintés védelmet már a közművek beszerelésénél ,üzem be helyezésnél ezt elvégzik.Ezt alakosságnál nem kell bizonyos időnként ujra csináltatni,a közületek más kategória,vagy éppen a magán vállalkozók .

Majd jön az áramszolgáltató,ás az is kitalál valamit .

Megfelelőek e vezetek keresztmetszetek a ház belső szerelésében .Jön a kéményseprő,őt mit fog kérni.

Mondom.1 tükröt kért,hogy ki látunk e a kéményem.

Kifizettem a vizsgálatot,majd pár napra olvastam.

A kéményseprő vizsgálatok dijtalanok .

2017. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom kazánod van. Akkor kérnek ilyent. A kéményseprő ingyenes. az áramszolgáltatót nem tudom.
2017. jan. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!