Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Rezsi szempontjából mivel éri...

Rezsi szempontjából mivel éri meg fűteni?

Figyelt kérdés

Csak áram van bevezetve a helyre amit fel akarok fűteni.

Én ismerem a fa pbgáz áram jellegű fűtőanyagokat.

90 légköbmétert akarok felfűteni.

Fa nincs a közelben kályha kémény van, PBgáz fűtés elkezdése 9000ft 12kg-nyi gázzal. Áram ~40ft/kw.

A siestára költeni kell, fát venni kell, villanykályhám tegnap ment tönkre.

Sajnos alig pár ezer forint marad erre a projektre. Ma 4000-et tudnék rászánni de 10000 kellene az áramra havi 10000-em van amiből 5000 a bérlet és most jön az áramszámla.

Mit javasoltok?



2017. jan. 23. 21:00
 1/3 anonim válasza:
Szia!Hát javasolni nem igazán tudok semmit,de nálunk is áram van ,fűtőpanelekkel megy a fűtés,de próbáltuk már a gázpalackot is,de kiugrott a penész olyan mennyiségű vizet termel.Szerintem ha van kémény akkor próbáld meg a fatüzelést, attól olcsóbb nem igen akad.üdv
2017. jan. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én ilyent hallok hogy egy főre havi 50000 a fatüzelés.
2017. jan. 24. 12:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig villannyal fűtöttél, akkor fával fűteni olcsóbb lesz. Mondjuk az igazi az lenne, ha száraz fát tudnál szerezni.
2017. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!