Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Európa többi állama és a...

Európa többi állama és a magyar kormány most a svéd víruskezelési modellt alkalmazza?

Figyelt kérdés

Ezek az országok hagyják, hogy vírus végigmenjen a népességen? Közlik ezekben az országokban a népességgel azt, hogy már kiderítették, hogy ez a vírus az érrendszert támadja és teszi tönkre? Hogy ezért érinti súlyosan a krónikus betegségben szenvedőket? Hogy az egészségesek érrendszerét is megrongálja, csak ezt kevésbé érzik, mert krónikus betegség hiányában nem annyira érzékenyek az alacsonyabb oxigénszintre? Hogy valójában nem tüdőgyulladást okoz, hanem egyszerűen tönkreteszi a tüdő ereit is, ezért csökken az oxigénfelvétel és ezért vérzik be a tüdő? Hogy ezért van fejfájásuk és izomfájdalmaik azoknak akik elkapják? A valódi oknak megfelelően kezelik a vírusfertőzötteket?

Ezeknek tudatában jó döntés a nyájimmunitásra törekvés?



2020. jún. 5. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem tudod, hogy a "svéd-módszer" megbukott.....


[link]

2020. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Részben ezért is kérdeztem részben azért, mert már többet tudnak a vírusról.
2020. jún. 5. 21:01
 3/8 Neurotech ***** válasza:
De akkor minek kérdezed, hogy a többi ország a megbukott svéd modellt alkalmazza mikor tudod hogy nem alkalmazza a magyar kormány és Európa többi állama?
2020. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, hogyan hozod össze azt, hogy a svédek nem védekeztek a vírus ellen, csak amikor már elszabadult, de akkor is csak lájtosan, emiatt még most is megy ott a fertőzés - azzal, hogy nálunk és más országokban nagyon drasztikus védekezés volt, majd AMIKOR már alig van nyoma a fertőzésnek akkor feleslegesen nem tartják fenn ezeket a korlátozásokat?

Tényleg kíváncsi vagyok hogy teszel egyenlőségjelet aközé ha valaki a tűz láttán csak legyint és hagyja égni, majd amikor már minden lángol akkor kezdi oltani - meg aközé ha valaki a tűz első jelére tűzriadót csinál és amikor már a tűzoltók is elmentek akkor végzi tovább a dolgát?

2020. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert nekem hasonlónak tűnik az új stratégia, még ha nem is úgy nevezik.
2020. jún. 5. 21:56
 6/8 Neurotech ***** válasza:
Az már a te személyes problémád öcsi
2020. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha nem mindenkié.
2020. jún. 5. 22:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem
2020. jún. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!