Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem szánalmas, hogy a zsidó-vi...

Nem szánalmas, hogy a zsidó-világösszeseküvés mesékben mennyien hisznek ezen az oldalon is?

Figyelt kérdés
Nem kéne már felnőni?
2010. aug. 3. 18:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Valóban vannak bennük nevetséges állítások, de némelyeknek tényleg lehet (nem feltétlenül van, de lehet) valós alapjuk. Én mindenesetre nem hiszem el vakon mindet, és nem is vetem el mindet úgy, mint te. Az okos ember tudja, hogy amit hall, annak csak a felét kell elhinni; a zseni tudja, melyik felét.
2010. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
azt hiszem, igen, de most emiatt csúnyán le fognak pontozni! :D
2010. aug. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%

72-es! szóval szted akkor vagy objektív, ha ezeket a meséket átgondolod? Tény, hogy sok zsidó van a közéletben.

Na és? ha elég tehetséges a magyar, akkor bekerülhet nem?

2010. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Sztem meg az a szánalmas, hogy egyes emberek még mindig nem gondolkodnak el, nem látják a fától az erdőt, holott valós alapokon nyugvó problémáról van szó.
2010. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%

Válaszom tömör: DE!!!

És teszek a %-ra.

2010. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

"Tény, hogy sok zsidó van a közéletben. "


Ez már önmagában is bizonyítja a nagy befolyásukat a médiában, és a politikában így alapot adva az elméletekre. Az hogy világméretű összeesküvésre készülnének vagy katonai hatalomátvételre, én valószínűtlennek tartom. De tény, hogy mivel gazdaságilag igen erősek és összetartóak így gyakorlatilag a kezükben tartják a fontosabb embereket és ezeken keresztül a világ dolgait. Ezt semmi sem támasztja alá jobban, minthogy elég sokat hallani róluk az élet minden területén, és elég jól érvényesítik az érdekeiket mindenütt a fejlett országokban. Ne felejtsük hogy egy 15M (elég kicsi) népről van szó!

2010. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Valóban szánalmas. Attól,hog szítjuk a zsidó-gyűlöletet,nem változik semmi. Ezek az elméletek pedig csak erre jók.
2010. aug. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
Én csak annyit mondok hogy nem véletlenül gyűlölik annyian a zsidókat a világon.
2010. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Mindig így lesz ez, hogy a magától értetődő dolgokat aki látja, aki felismeri a jeleket, tudja hogy mi folyik a színfalak mögött, azt mind idiótának, elmebetegnek bélyegzik. Csak azért mert nem zabálja fel azt a moslékot amit a média eléjük okád.
2010. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Deus88 ***** válasza:
Én egy bizonyos szintig hiszek mert bennem is van valamennyi rassziznus de azért vannak lehetetlen állitások is.
2010. aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!