Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a H1N1 lehet, hogy kamu volt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 22:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Eddig is tudtam,nem újdonság.
2010. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%
Nem volt kamu, csak fel volt nagyítva a gyógyszergyártók érdekében. Tényleges veszélyforrás volt, csak sokkal kisebb mértékű, mint amilyennek bemutatták. Ezt a mutááációóóó!!! dolgot már jó párszor eljátszották az elmúlt években. SARS, kerge marha kór, madárinfluenza, H1N1...
2010. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet, hanem tuti. És jó, hogy rájössz. Rám az osztálytársaim meg a tanáraim is rossz szemmel néztek, mert nem oltattam be magam, aztán kinek lett igaza? Rajtuk lefolyt a vírus, egy hétig mind betegek voltak, én meg vígan éltem tovább az életem, és megfogadtam, hogy soha ilyennek be nem dőlök.
2010. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
Már akkor is lehettett tudni, amikor ment a tv-ben a parasztvakítás, hogy így meg úgy milyen veszélyes, meg mindenki oltsa be magát. A hiszékenyebbek meg is tették, feleslegesen.
2010. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
A H5N1-ről, meg erről is tudtam, már az első híreknél. Na és? Annak a baja, aki benyalta.
2010. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem oltattam be magam,és lám-lám,mégis élek!

Anyám beakarta oltatni apámat,engem meg magát.Azt mondta,hogy:"jön át Gy. néni,és befog oltani minket h1n1 ellen a jövő héten"..és nem jött át,nem oltott be minket,de EGYIKÜNK sem lett beteg.Aki meg beoltotta magát,az mind beteg lett...:S

2010. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
9%
ÉS MIT MOND ERRŐL AZ A GYEREK AKINEK AZ ANYJA MEGHALT SOSE LÁTHATTA? NEM IS EGY VOLT MAGYARORSZÁGON A VILÁGON JÓPÁR SZÁZ!
2010. aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
53%

maga a betegség nem kamu, csak kb. semmivel nem veszélyesebb mint egy sima influenza,.. illetve éppen lehet veszélyesebb,de közel sem olyan gyakorta fordul elő.

ahhoz képest hogy miylen újkeletű betegség,én találtam otthon olyan 4 éves gyógyszert,ami h1n1re is adható... erről ennyit:S

2010. aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%
Egy erősebb nátha és kész.Volt aki az oltószer mellékhatásától megbénult(Usa),elvetélt(Spanyolo.) stb...Gyógyszergyártóknak kellett a $ és kész.
2010. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
31%

"Aki meg beoltotta magát,az mind beteg lett"



Nagyobb hülyeséget nem tudtál kitaláni? 3 millióan oltatták be magukat magyarországon!

2010. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!