Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mire megy ki a játék a koronáv...

Mire megy ki a játék a koronával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az ember nem mehet étteremben, uszodába, konditerembe, koncertre, maszkot kell hordani. A média folyamatosan a halálozási rátával jön, s már az oltás is az emberre akarják tukmálni, sehol egy pozitív hír, hogy mennyien gyógyultak meg eddig, vagy csak nagyon kevés. Mi lesz a következő lépés ezek után? Mit akarnak elérni?
2021. jan. 19. 01:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Polgárháborút, gazdasági válságot. Vagy majd kitalálnak egy új, erősebb vírust az elmebetegek, ami kiirtja az emberiség felét.....
2021. jan. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%

Kell a pénz,a kormányok pedig fizetnek is ezekért az oltó anyagért vagy is a mi adónkat költik el.

Leginkább a pénzről szól.

2021. jan. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
S szerintetek várható, hogy szépen lassan felébrednek az emberek? Engem nem érint, de nagyon sajnálom a korombeli egyetemistákat pl.
2021. jan. 19. 01:57
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

Lengyelben,Olaszba már tüntettek és ki is nyitottak pl az éttermek.

Osztrákban is volt valami,ott is nyitott valami.

Miközben ezt írom volt egy olyan nagy villanás kint kb 5 percre le is blokkoltam,mint ha villámlott volna de az most lehetetlen,esetleg meteor,bár annyira nem izgat.

2021. jan. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
4: Milyen villanás? :O
2021. jan. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Miközben ezt írom volt egy olyan nagy villanás kint kb 5 percre le is blokkoltam,mint ha villámlott volna de az most lehetetlen,esetleg meteor,bár annyira nem izgat." Ezt én is láttam, azt hittem hogy képzelődök, de akkor nem.


Szerintem, még kb. 2 hónap mire jön a jó idő és szinte már senkit sem fog érdekelni...

2021. jan. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%

#4-5 Ezek szerint akkor egy meteor volt. 😁

#5 Te melyik megyében láttad?

2021. jan. 19. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
31%
Ahogy az 1-es írta. Leszámítva, hogy az emberiséget nem a vírus, hanem a vakcina fogja kiírtani így vagy úgy.
2021. jan. 19. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%

#7:

Ezzel a hülyeséggel menjetek már máshova, ha nem vettétek volna észre, nem a ti villogásotokról szól a kérdés, fafejek!

2021. jan. 19. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%
#9 Köszönjük,hasonlókat...
2021. jan. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!