Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért vannak felháborodva a...

Miért vannak felháborodva a "nagy emberek" hogy egyre kevesebb gyerek sportol?

Figyelt kérdés

Én fiatalabb koromban röplabdáztam, sohasem voltam igazán jó benne, mivel az egészet csak kényszerből csináltam.Teniszezni szerettem volna,de nem volt meg hozzá az anyagi háttér(1.ok a PÉNZ hiány), ezért saját magam kezdtem el gyűjteni az ütőre a pénzt, még a felére sem gyűlt soha össze, de rájöttem ha meg is lett volna a teljes ár, még akkor is fel kellett volna utaznom egy nagyobb városba(2. lehetőség hiány/jobb esetben pedig van de azok rosszul felszereltek) , ott teniszpályát keresni és kemény pénzeket fizeti hogy heti 2-3x leutánozzam azt amit a tévében láttam a tenisz csillagoktól.

Régen azt mondták hogy a tenisz úri sport, szerintem lassan az összes sportról ellehet mondani (tisztában vagyok vele,hogy így is lenne olyan gyerek aki a számítógépezést vagy a tévézést választaná, de nem lehet tudni)!

Mi az önök véleménye?

(Elnézést hogy ilyen hosszan írtam a tapasztalataimat!)


2010. aug. 16. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, szerintem mindenkinek van lehetősége sportolni valamit.

Elmész futni a parkba vagy elkezdesz gimnasztikázni otthon az egy filléredbe sem kerül.

Én azért eljárok kajakozni, havi 1000-ért, és megtehetem hogy kondizok, kajakozok, kenuzok stb...

A lehetőség adott mindenkinek, de az emberek tényleg lusták.

2010. aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Aki lusta a sporthoz, az mindig talál valamilyen kifogást, hogy ne kelljen mozognia.
2010. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

a legtöbb ember gyenge az önsporthoz, azaz úgy sportoljon, hogy maga, pl korizik, fut, gyúr otthon, stb.


nem csak úgy lehet, hogy elmész egy drága helyre.


ezek az emberek lusták. sajnos én is, pedig ott a korim, előbb-utóbb ráveszem magam, hogy szakítsak rá időt. arra van időd amire akarod.

2010. aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Régen rossz, ha a politika a maga hülye eszközeivel ebbe is beleszól, ezzel is foglalkozni kezd. Most azt mondja a FIDESZ, hogy nem sportolnak eleget a diákok, ezért nem elég egészségesek, tehát legyen kötelező minden nap a tornaóra. Én nagyon híve vagyok a sportnak, és csinálom is öreg fejjel, de akkor is azt mondom, hogy baromság, semmi értelme, csak a szerencsétlen diákok vállára tesznek még egy púpot. Szóval nem kötelezni kellene, meg ilyen adminisztratív intézkedéseket hozni, hanem például pénzt áldozni a lehetőségek megteremtésére, esetleg az értelmes propagandásra is (amit nem politikus csinál), de ennél is fontosabb a példamutatás, az egyéni, baráti ráhatás. Én is ledöbbenek, ha azt látom, hogy tizenéves srácok kidobják a tüdejüket, ha 100 métert futni kell, és próbálom megértetni, hogy igen, te többre vagy képes, és ha nem mozogsz, beteg leszel. És látja, hogy nem a levegőbe beszélek, mert maratont is futok bármikor. Talán az ilyesminek több értelme van...
2010. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bumbi02 ***** válasza:

aki azt mondja h nincs neki lehetősége sportolni az hazudik és még lusta is..


foci? manapság egy olcsó focilabdát lehet venni 2000-3000 forintért focipálya meg minden utolsó faluban van..(lásd megye IV.es osztály stb..)

aztán aki focizni nem szeret: futás,kocogás, (napi fél órája 1 órája mindenkinek van) korcsolyázás (görkorcsolya, télen jégen is akár.. nem drága ez se)

tehát olcsó kifogás arra hivatkozni hogy nincs lehetősége vkinek sportolni... és szomoru látni hogy tleg nagyon sok a lusta ember...

2010. aug. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kit értesz nagy emberek alatt?
2010. aug. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

amugy sportolnak eleget, pókereznek :DDDD

Meg hát az internet korában...

2010. aug. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Egyetértek azzal, hogy aki nem akar sportolni az úgy is talál kifogást.Nagy emberek alatt pedig a politikusokat értem!
2010. aug. 17. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!