Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért akarja sok ember legaliz...

Miért akarja sok ember legalizálni a marihuánát?Nem elég az alkohol?

Figyelt kérdés
Nem értem nincs így is elég függő? Miért kellene még a marihuánát is legalizálni?

2021. febr. 10. 15:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
Nyugi,néhány drogoson kívül senki nem akarja legalizálni.
2021. febr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
#1: Tévedsz. Én például nem vagyok drogos, soha életemben nem fogyasztottam semmit, de én is egyetértenék a legalizálásával. Mégpedig azért, mert több egészségügyi előnye van, mint hátránya. Ott ahol legalizálták, kevesebb ember halt meg alkoholizmusban, mint amennyivel több kábítószerfogyasztásban. Persze a keméyndrogok legalizálásával én sem értek egyet, az más tészta.
2021. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Én a kokain legalizálását támogatom.
2021. febr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Az alkoholhoz képest sokkal gyengébb drog mind függőségben, mind egészségkárosító hatásban. Legalább dekriminalizálni kéne már, mert lassan körülöttünk sehol sem zárhatnak börtönbe egy nyamvadt spangliért, csak nálunk, ami a szupererkölcsös 50 feletti korosztálynak persze tetszik (höhö mocskos drógosók de a pija az lyoú), de az ország költségvetésének szempontjából ablakon kidobott pénz. Néhány füves hülyegyerek helyett esetleg az igazi bűnözőket kéne bszogatni a rendőrségnek.
2021. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 hollófernyiges ***** válasza:
93%
Soha nem szívtam és senkinek sem javaslom, de alapvetően két okból jó lenne legalizálni vagy legalábbis dekriminalizálni. Egyrészt a szervezett bűnözés brutálisan nagy összegeket szakít belőle, amit aztán másféle tevékenységeibe (politikuslefizetés, verőemberek fizetése, csempészet, stb) tud továbbforgatni. Másrészt börtönbe zársz egy csomó hülyegyereket, akik az égvilágon senkinek nem ártottak, csak annyi a bűnük, hogy időnként szívtak egy spanglit; ez leköt egy nagy adag rendőri és börtönkapacitást, életeket tesz tönkre és a bűnözés felé terel olyan embereket, akik egyébként hasznosak lehettek volna a társadalomnak. Miközben az egész tiltás haszna annyi, hogy megment néhány addikcióra hajlamos embert, akik így az alkohol meg a jóval veszélyesebb herbál felé fordulnak.
2021. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Másik az hogy a 2 nagyon nem ugyanaz.


Olyat még nem hallottál hogy befüvezve 200al karambolozott, levágta a fejét egy ásóval, agyonverte nyakonszúrta stb.


Ilyen részeg balesetekről meg naponta hallani.


Max a begyepesedett nyugger alkeszek kiabálják hogy nem kellenek drógosok, mindezt egy feles pálinka mellet, ami szintén egy káros drog.

2021. febr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Az alkohol függőséget okoz, és agresszívitást is egyes embereknél. Az összes vagyonukat elköltik rá, munka után egyből a kocsmába és inni, majd részegen hazamenni, ordítozni, hülyeségeket beszélni és ezt minden egyes nap. Magyarországon rengeteg az alkoholista. Nem mondom, hogy nem szabad inni, én is szokta, de mértékkel és normálisan, alkalmanként.


Marihuana nem okoz függőséget, nem fogsz miatta őrjöngeni, jól fogod magad érzni, nem fogsz kórházba kerülni detoxba vagy esetleg meghalni.... Ha le akarod rakni, akkor leteszed, mert fizikai függőséget nem okoz... az alkohol igen.

2021. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5%
Mert szeretnék anélkül szétszívni az agyukat, hogy a "rendőrök" rájuk szólnának. Pedig a gyakorlatban most is legális, mert még a dílerekkel sem foglalkozik a "rendőrség".
2021. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
Mert így is könnyű megszerezni.
2021. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az nagy előny, hogy nem leszel tőle másnapos.
2021. febr. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!