Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mikor lesz már egy globális...

Mikor lesz már egy globális forradalom?

Figyelt kérdés
Jobb és baloldaltól teljesen függetlenül kérdezem ezt, a nép és az átlag ember nevében. Meddig tűrjük még a cenzorokat, diktatúrákat? Koncentrációs táborok Kínában, össze vissza szövegelés a vírusról erre hivatkozva emberi jogok korlátozása, cenzúra a youtubeon, facebookon meg kb minden felületen, állami megfigyelések lassan már a wc-ben is kamera van, a komplett politikai elit az egész világon lop, csal és bűnözik, mikor lesz már végre elege mindenkinek?

2021. febr. 20. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Ennek csak úgy lehet véget vetni, ha valahogy elérjük, hogy kb. 1919-nél fejlettebb technika ne lehessen.


Az 1920-as évek technikája majd az attól fejlettebb technika tette lehetővé a totalitárius állam létrejöttét. Nem véletlenül nem volt hamarabb Szovjetunió, Náci Németország, és Fasiszta Olaszország, és nem véletlenül az 1940-es években íródott Orwell 1984 című regénye mondjuk 1880 helyett.


Egy fő bűnös pl. a rádió, aminek segítségével elérte az állam, hogy minden háztartásban a propaganda beszéljen mondjuk vacsora közben. 1920 előtt nem voltak állami rádióadások a civil lakosságnak.


A fejlődő híradástechnika miatt kifejlődött a TV-kamera majd abból a térfigyelő kamera.


A tranzisztor lehetővé tette a számítógépeket, az internetet, a netes tevékenységből való adatgyűjtést, majd az egyre fejlettebb mesterséges intelligencia a térfigyelő kamerás arcfelismerést.

2021. febr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Addig nem, amíg a munkásosztály elhiszi, hogy a más bőrszínű munkás az ellensége, nem a burzsoázia. És nekem úgy tűnik, hogy jelenleg a munkásosztály 80%-a elhiszi ezt. Szóval... nem most.
2021. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Majd ha az emberek felismerik, hogy a globális gazdasági "elit" tehet minderről, és a saját kezével pusztítja el azt, akár fizikailag is.
2021. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

#3 Ezzel csak az a probléma, hogy a gazdasági elitet felváltaná egy új SJW elit, akinek ugyanúgy hozzáférése van ehhez az orwelli hatékonyságú megfigyelési technikához, és ők is a hülye elképzeléseikre használnák.


Pl. minden embert bechipelnek egy áramütést leadni tudó chippel, és aki véletlenül nem a képzelt neme szerint nevez egy transzit azt azonnal halálos áramütés éri.

2021. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 molnarmarcell21 ***** válasza:
40%

"Meddig tűrjük még a cenzorokat, diktatúrákat?"


Te meddig tűröd? Miért nem indulsz meg a hatalom ellen?

2021. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne romantikázz már, akor sem volt világforradalom, amikor még volt mnkásosztály. Ma már 10% alatt van az ipari munkásság az USA-ban, de nálunk sincs 15.

Meg egyáltalán, kiket kimiskárolni? Merkelt, Bident, Sorost? Szerintem a nevüket sem tudjuk,az igazi hatalmassogknak, nemhogy a címüket. Soros bátyja sokkal gazdagabb volt a öccsénél, fent élt a Sziklás hegységben egyy 100m2 faházban. Tök rendes ember volt, láttam egy riportot vele.

Én nem láttam még eredményes forradalmat.

2021. febr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!