Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Sok szó van manapság az lmbtq...

Sok szó van manapság az lmbtq témáról. Ha ti oldanátok meg, akkor pl. egy transz férfit milyen wc-be küldenétek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 16:51
A kérdező szavazást indított:
férfibe
nőibe
legyen saját wc-jük
legyen minden wc koedukált, ahol nincsen nem szerint megkülönböztetés (csak zárt fülkék vannak)
98 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
Én Transzilvániába küldeném, ott majd a székely barátaink helyre tennék. :)
2021. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Egy transz férfi nem transzvécébe akar bemenni, hanem a férfibe. Mert ő azt akarja, hogy férfinak tekintsék, nem "transznak". Az ilyen baromságok kitalálóinak szemmel láthatóan közük sincs a transzszexuálisokhoz, csak wokenak akarnak látszani.
2021. ápr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

2: rákerestem, a google ezt dobta ki elsőre:


Nyelv és Tudomány- Főoldal - Melyik WC-be menjen? – Egy transznemű fiatal vallomása

[link]

2021. ápr. 9. 16:59
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
A születési neme szerinti WC-be küldeném.
2021. ápr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%
Ez egyszerű, a külső jegyek döntenek. Ha egy férfinak született tehát a szervvel rendelkező de nőként élő, nőként öltözködő stb. ember akkor természetesen a nőibe. De ha férfinak néz ki, férfiként él akkor természetesen semmi keresnivalója a nőiben. Ez szerintem nem bonyolult csak provokáció szintjén sajnos néhány esetben férfiak bementek a női illemhelyekre és pofáztak szegény nőknek, hogy de honnan tudod, hogy én nem transznemű vagyok meg ilyenek. Ezt nagyon szigorúan büntetném viszont.
2021. ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%
A transz férfi az olyan személy, aki női testbe született, de férfinak érzi magát. Ez a személy gondolom mindenképpen fülkébe menne be, tehát tökmindegy hova megy be. Ha a férfiba akar, akkor sem lesz semmi, mert ránézésre senki nem fogja róla tudni megmondani, hogy nem férfi.
2021. ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Magától is betud menni a wc-be nem kell küldeni.
2021. ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
23%

Attól függ ki melyikbe menjen, hogy fityeg-e kuki a lába között, vagy nem. Az szerintem még nem válik láthatatlanná attól, hogy ő a másik nemben jobban érezné magát.

Vagy ne legyen külön wc a két nemnek.

Úgy nincs sok értelme hogy mindenki abba megy be amelyikbe akar.

2021. ápr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

"A transz férfi az olyan személy, aki női testbe született, de férfinak érzi magát."


Ez érdekes, mert én nem vagyok járatos a témában, ezért a transz férfit úgy értettem, hogy férfinek született, de rájött, hogy transz. Te meg fordítva definiáltad.


Így a szavazás válaszai is kérdésesek, mert attól függenek a válaszok, hogy ki hogyan értelmezte a kérdést.

2021. ápr. 9. 17:05
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

te tévedsz kérdező

Transz férfi azért transz mert nem annak született de annak érzi magát

2021. ápr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!