Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha külföldön dolgozom hogy...

Ha külföldön dolgozom hogy tudom megigényelni a magyar védettségi igazolványt? 1 hónapja estem át a betegségen.

Figyelt kérdés
Itt nem is adnak oltás után ilyen kártyát. Meg most voltam beteg nem is kaphatom meg még jó ideig az oltást.
2021. máj. 1. 06:20
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Pontosan mire mennél külföldön a magyar kártyával? Semmire.
2021. máj. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szeretnék hazalátogatni talán azért kéne!
2021. máj. 1. 06:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én érdeklődnék a nagykövetségen a helyedben, hátha ők többet tudnak. Még itthon is van, aki már mindkét oltást megkapta, de a kártyát nem, káosz ez is.
2021. máj. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a külföldi igazolást nem fogadják el Magyarországon. El kell menned egy antitest vizsgálatra és ha pozitív, akkor igényelhetsz védettségi igazolványt.
2021. máj. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kinn elmegyek ilyen vizsgálatra azt nem fogadjak el? Mert arra gondoltam megcsináltatom és be küldöm a papirokat. Csak nem tudom hova lehetne
2021. máj. 1. 09:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A külföldön készült antitest vizsgálatot lehet, hogy elfogadják, de amilyen körülményes minden ügyintézés, el tudom képzelni, hogy csak a magyarországi jó. Meg kellene kérdezned a kormányhivatalban, ahol igényelni kell az igazolványt.
2021. máj. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rád ugyanaz, fog vonatkozni, mit 3gy turistára az országod ól, ahonnan jössz. Egyelőre még nincs uniós megegyezés, az országok egymás között egyezkednek, rád az fog vonatkozni, amit a magyar kormány megallapodik az országod kormányával.

Addigis nem számít be vagy-e oltva vagy sem.

2021. máj. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Én is most intézem a védettségi igazolványomat, megjött az antitest eredményem és az ügyfélkapun keresztül igényeltem a kártyát. Ott le van írva, hogy magyarországon működő labor eredményét fogadják csak el.

2021. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!