Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek ha jön az őszi-tél...

Szerintetek ha jön az őszi-téli időszak, újra bevezetnek majd korlátozásokat? Például kötelező maszkviselés, kijárási tilalom az esti órákban, rendezvények bulik betiltása stb.

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 10:06
A kérdező szavazást indított:
Igen, és szükség is van rá hogy szigorítsanak.
Igen, bár nem lenne szükség szigorításra.
Nem, bár szükség lenne rá hogy szigorítsanak.
Nem, és nincs is rá szükség hogy szigorítsanak.
35 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

Természetesen. A kórházak telítődésével, és amikor anyádhoz nem ér majd ki a mentő te is éárzékelni fogod.

Mellesleg normális országokban most is van szigor, ahol tesztelnek, ott most is tudják, a vírus fertőz, majd visszajön.

Az exponenciális soroknak igenis hatalma van.


oltasd be magad és viselj ffp2 mszkot.

Válassz felelős miniszterelnököt. Ez az, amit tehetsz.

2021. júl. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem lesz komoly korlátozás, itt elég sokan vannak már beoltva.
2021. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kettes, te jószándékú embernek tűnsz. Kérlek akkor számold ki, egy kb 60 százalékos átoltottság mire elég egy olyan vírus ellen, amely legalább 5 másik embert megfertőz.

De ajánlom mindenkinek figyelmébe annak az orvosnak a megjegyzését, aki azt mondta, az utóbbi időben növekedni kezdet a halálozás. De egyetlen betegem sem halt meg olyan, akit beoltottak.

Sok sikert az oltáshoz.

2021. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az influenza is megfertőz egy csomó embert, mégsincs korlátozás. A koronának is 99% felett van a gyógyulási aránya.
2021. júl. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én betartottam az összes szabályt/törvényt amit hoztak, otthon maradtam, home officeban dolgoztam, és csak akkor mozdultam ki ha feltétlenül szükséges volt. A téli hónapokat nagyon nehezen vészeltem át, tavaszra jószerivel bedepiztem. Rengeteget aludtam, keveset mozogtam, folyton fáradt voltam, a házimunkákat is alig volt erőm elvégezni, még a hőérzetem is megváltozott. Sose voltam fázós, most mégis vettem egy combig érő pufis kabátot, és azon kaptam magam hogy 6-7 fokban is nyakig felhúzva hordtam. Viszont a koronát nem kaptam el.
2021. júl. 21. 16:33
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Remélem lesznek

Végre újra homeofficeba dolgozhatnék és nemkéne a haverokkal ide oda mennem

2021. júl. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!